Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Katarzyna Merta-Korzniakow

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 23 wrz 2014 11:46

Katarzyna Merta-Korzniakow

KMK Architektura Wnętrz to studio prowadzone przez Katarzynę Merta-Korzniakow. Projektantka od niemal 9 lat zdobywa doświadczenie na rynku projektowym. W tym czasie wykonanych zostało około 60 projektów mieszkań i domów.


Zdecydowana większość projektów prowadzona była od koncepcji, przez wybór wyposażenia i wizualizacje, aż do nadzoru autorskiego. Projektantka cierpliwie czuwa nad każdym etapem prac oraz wspomaga inwestorów w decyzjach.
 
Katarzyna Merta-Korzniakow inspiracje do każdego projektu czerpie z bogatej wyobraźni oraz odwagi w przekraczaniu schematów. Jej praca została zauważona i doceniona przez media, czego dowodem są publikacje i prezentacje telewizyjne. Właścicielka studia jest osobą otwartą i umiejącą słuchać, co jest gwarancją udanej współpracy. Pracownia projektuje wnętrza zarówno prywatne (mieszkania, domy) jak i publiczne (biura, restauracje, sklepy, przedszkola).
 
KMK Architektura Wnętrz
tel. 605 282 004
kasia@architektura-wnetrz.eu
www.architektura-wnetrz.eu
www.merta-korzniakow.com

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY