Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kasia Szymańska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 02 paź 2014 15:21 (aktualizacja: 07 wrz 2015 14:53)

Katarzyna Szymańska

Architekt wnętrz, absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Majstersztykiem w projektowaniu wnętrz jest wyrafinowana, lekka forma, idealnie skrojona, szykowna, aczkolwiek wygodna, perfekcyjnie wykonana, wysmakowana w dopracowanych detalach.

Projektujemy wnętrza poprzez kreowanie przestrzeni, w odróżnieniu od dekorowania pomieszczeń, które klienci z dużym powodzeniem mogą uprawiać samodzielnie. Proces projektowy jest oczywiście tajemnicą KumashDesign. Został zbudowany podczas pięciu lat edukacji na jednym z najlepszych wydziałów Architektury Wnętrz w Polsce, w czasie wyjazdów stypendialnych, staży zagranicznych, a także różnorodnych doświadczeń projektowych podczas samodzielnej pracy. Podczas bliskiej współpracy z fachowcami pokrewnych branż, artystami rzemieślnikami, wykonawcami, oraz dzięki temu, iż mamy szeroko otwarte oczy, poczucie odpowiedzialności i szczypiącą ciekawość tematu, którym się zajmujemy.

Pracujemy ze świadomością, iż wnętrza wpływają na ich użytkowników min. na koncentrację, nastrój, komunikację, poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Inspiracje czerpiemy w odległych krajach i na niepopularnych podwórkach w sąsiedztwie, często bardzo bliskim. Misternie tkając podszewkę architektury, nawiązujemy do otoczenia oraz historii, a do tego dodajemy szczyptę fascynacji.

KUMASHDESIGN
tel. 504 261 928
kasia@kumashdesign.com
www.kumashdesign.com                                          

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY