• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 wrz 2014 11:09

Lidia Bąk

Oferuje usługi w zakresie projektowania i aranżacji: mieszkań, domów, pomieszczeń biurowych i przestrzeni użyteczności publicznej oraz ogrodów i terenów zieleni, jak również aranżację wnętrz zielenią.

Przygotowuję projekty aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Oferuję wykonanie specjalistycznych usług konsultingowych na zasadzie pre-audytu dla firm sektora MSP.

Projektowanie to moja praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Z wielką przyjemnością przystępuję do tworzenia nowego projektu, kierując się nie tylko estetyką wnętrza, jego ergonomią i funkcją, jaką ma do spełnienia, ale także mając na uwadze ekonomiczne warunki inwestora.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług wszystkich, którzy cenią sobie: jakość, styl, harmonię oraz światowe trendy i współczesny design. „Jeśli marzysz o nowym wnętrzu swojego biura, sklepu, restauracji lub mieszkania, ale nie wiesz jak się do tego zabrać i od czego zacząć -  pomogę ci w spełnieniu Twoich marzeń ! Wspólnie stworzymy Twoją nową przestrzeń - wnętrza o jakich marzysz!”          

ARKADA – Lidia Bąk
tel. 511 765 656
kontakt@arkada-wnetrzaiogrody.pl
www.arkada-wnetrzaiogrody.pl

                                                                                                   

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ