Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Lidia Bąk

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 15 wrz 2014 11:09

Lidia Bąk

Oferuje usługi w zakresie projektowania i aranżacji: mieszkań, domów, pomieszczeń biurowych i przestrzeni użyteczności publicznej oraz ogrodów i terenów zieleni, jak również aranżację wnętrz zielenią.

Przygotowuję projekty aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Oferuję wykonanie specjalistycznych usług konsultingowych na zasadzie pre-audytu dla firm sektora MSP.

Projektowanie to moja praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Z wielką przyjemnością przystępuję do tworzenia nowego projektu, kierując się nie tylko estetyką wnętrza, jego ergonomią i funkcją, jaką ma do spełnienia, ale także mając na uwadze ekonomiczne warunki inwestora.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług wszystkich, którzy cenią sobie: jakość, styl, harmonię oraz światowe trendy i współczesny design. „Jeśli marzysz o nowym wnętrzu swojego biura, sklepu, restauracji lub mieszkania, ale nie wiesz jak się do tego zabrać i od czego zacząć -  pomogę ci w spełnieniu Twoich marzeń ! Wspólnie stworzymy Twoją nową przestrzeń - wnętrza o jakich marzysz!”          

ARKADA – Lidia Bąk
tel. 511 765 656
kontakt@arkada-wnetrzaiogrody.pl
www.arkada-wnetrzaiogrody.pl

                                                                                                   

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY