• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 wrz 2014 15:50

Małgorzata Mazur

Ukończyłam Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Projektując od kilku lat wnętrza mieszklane i użyteczności publicznej stawiam nacisk na ponadczasowość z użyciem nowinek technicznych i designerskich.

Od 5 lat prowadzę autorską pracownię pod szyldem MM DeSign, w tym czasie moi klienci zamieszkali w kilkudziesięciu wnętrzach zrealizowanych z moją pomocą. W projektowaniu bardzo sobie cenię ich zaufanie, ponieważ daje ono możliwość tworzenia wnętrz nadzwyczajnych. Mój cel to poszukiwanie oryginalnych i zarazem funkcjonalnych rozwiązań projektowych, w ciekawy sposób łączących indywidualne wymagania i potrzeby klientów, z najnowszymi trendami we współczesnej architekturze wnętrz oraz wzornictwie.
 
Regularnie uzupełniam wiedzę na temat nowych technologii, trendów, aby zaprojektowane przeze mnie wnętrza cieszyły przez wiele lat. Moje projekty są ponadczasowe, staram się tak operować niewielkimi budżetami, aby stworzyć wnętrza luksusowe pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym. Posiadam obszerną wiedzę na temat poszczególnych branż, dzięki temu mogę zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania i pomoc w podjęciu właściwych decyzji.
 
MM Home&DeSign
Galeria Nova
ul. Zielona 2
24-100 Puławy
tel. 500 182 221
malgorzataamazur@gmail.com
www.gosiamazur.pl
www.mmdesign.idesigner.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny