Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Marcin Herman

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 19 sie 2016 10:51 (aktualizacja: 19 sie 2016 11:12)

Marcin Herman

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz mieszkalnych, biznesowych oraz przestrzeni
handlowo-usługowych. Nasza praca jest naszą pasją.

Jesteśmy na rynku już od 11 lat. 11 lat wytężonej pracy i zdobywania doświadczenia. Dzisiaj cieszymy się zaufaniem wielu klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Oni wiedzą, że Premiere Design oznacza doskonałą jakość i dbałość o szczegóły.
Towarzyszymy Państwu od najwcześniejszych faz projektu aż do jego zakończenia. Pomagamy w zakupach oraz umożliwiamy kontakt ze sprawdzonymi, godnymi zaufania firmami wykończeniowymi. Nad realizacją projektu nieustannie czuwa architekt. Jesteśmy świadomi tego, że dom to przestrzeń do której każdy chce wracać z przyjemnością, dlatego stawiamy na bezpośredni kontakt z klientem. Staramy się, aby projekty, które tworzymy były odzwierciedleniem waszych wyobrażeń, z domieszką naszej fantazji. Wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego z największą starannością dopracowujemy każdy element projektu, skupiając się nawet na najdrobniejszych detalach, nic nie pozostawiając przypadkowi.

Nasza pracownia zrzesza absolwentów uczelni artystycznych i technicznych, co pozwala nam spojrzeć na każdy projekt z wielu różnych perspektyw. Co cechuje naszych architektów? Kreatywność, doskonały zmysł przestrzenny i nietuzinkowa wyobraźnia . Nasze projekty charakteryzują się świeżością i oryginalnością, dbamy o to, by każde wnętrze było niepowtarzalne. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami. Nie poprzestajemy na tym, co już wiemy, stale dążymy do doskonałości.

Pracownia Wnętrz Premiere Design
ul. Tamka 34/3, 00-355 Warszawa
kom. (+48) 601 26 63 61
biuro@premieredesign.pl
www.premieredesign.pl

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY