• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
31 paź 2017 12:02

Marta Kilan

Pomysłodawca i współzałożyciel pracowni TOKA+HOME. Absolwentka Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Nieokiełznana wyobraźnia pozwala jej tworzyć projekty, które niejeden raz były doceniane i wyróżniane.

Pod nazwą TOKA + HOME kryje się zespół doświadczonych i niezwykle kreatywnych projektantów wnętrz, świadczących swoje usługi na terenie Śląska, w miejscowościach takich jak Katowice, Rybnik, Częstochowa, Bielsko, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza czy Bielsko-Biała. Wieloletnie doświadczenie w reprezentowanej przez nas branży pozwoliło nam stworzyć starannie przemyślane portfolio, odzwierciedlające pomysłowość zespołu TOKA+HOME. Każdy współpracujący z nami projektant wnętrz cechuje się odpowiedzialnością i rzetelnością, a ponieważ priorytetem naszej działalności jest spełnianie oczekiwań Klientów, każdy z nich może liczyć na indywidualne podejście architekta wnętrz do swoich potrzeb.

Gwarantujemy również czynne uczestnictwo we wszystkich etapach współpracy, począwszy od opracowania szczegółowego projektu w naszej pracowni, poprzez nadzór nad ekipą wykonawczą oraz dopracowanie najdrobniejszych detali w fazie produkcji, aż do ustawienia pieczołowicie dobranych dekoracji. Projektant wnętrz TOKA+HOME z chęcią pomoże Państwu w stworzeniu niebanalnej i ponadczasowej przestrzeni.

TOKA+HOME
ul. Jaśkowicka 15, 43-100 Tychy

Marta Kilan
tel. 791 291 120

Tomasz Słomka
tel. 517 517 878

www.tokahome.pl
biuro@tokahome.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partnerzy

Partnerzy Wspierający