Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Monika Zawolik-Szczyrbowska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 02 paź 2014 15:59 (aktualizacja: 08 wrz 2015 15:36)

Monika Zawolik-Szczyrbowska

Staram się projektować wnętrza proste i komfortowe. Nie ma znaczenia styl, liczy się harmonia. Harmonia, ale nie monotonia. Akcent żywej barwy, intrygujące dzieło sztuki – to moja wnętrzarska kropka nad i. Do tego dochodzi szacunek dla zdania i oczekiwań inwestora. I w ten sposób otrzymujemy przepis na udaną współpracę.

Projektuję w stylu nowoczesnym, lubię "udomowiony" minimalizm, ale najlepiej odnajduję się w czymś, co zupełnie niedawno zostało nazwane "modern vintage", czyli mieszanie wielu stylów w jednym wnętrzu - od nowoczesnego, poprzez industrialny czy vintage, a kończąc na nowoczesnej klasyce. 

Zawsze staram się nadawać wnętrzom ekskluzywny charakter, dbając o zachowanie wrażenia ciepła i harmonii. Parafrazując słowa Coco Chanel "Luxury must be comfortable, otherwise it’s not luxury”, twierdzę, że nawet najbardziej wyrafinowana rzecz nie może egzystować w oderwaniu od funkcjonalności i wygody - dotyczy to również wnętrz.                                            

Modelowe Wnętrza
Katowice, Tychy, Częstochowa
tel. 600 673 388
studio@modelowewnetrza.pl
www.modelowewnetrza.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu
l

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY