Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Monika Zawolik-Szczyrbowska

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 02 paź 2014 15:59 (aktualizacja: 08 wrz 2015 15:36)

Monika Zawolik-Szczyrbowska

Staram się projektować wnętrza proste i komfortowe. Nie ma znaczenia styl, liczy się harmonia. Harmonia, ale nie monotonia. Akcent żywej barwy, intrygujące dzieło sztuki – to moja wnętrzarska kropka nad i. Do tego dochodzi szacunek dla zdania i oczekiwań inwestora. I w ten sposób otrzymujemy przepis na udaną współpracę.

Projektuję w stylu nowoczesnym, lubię "udomowiony" minimalizm, ale najlepiej odnajduję się w czymś, co zupełnie niedawno zostało nazwane "modern vintage", czyli mieszanie wielu stylów w jednym wnętrzu - od nowoczesnego, poprzez industrialny czy vintage, a kończąc na nowoczesnej klasyce. 

Zawsze staram się nadawać wnętrzom ekskluzywny charakter, dbając o zachowanie wrażenia ciepła i harmonii. Parafrazując słowa Coco Chanel "Luxury must be comfortable, otherwise it’s not luxury”, twierdzę, że nawet najbardziej wyrafinowana rzecz nie może egzystować w oderwaniu od funkcjonalności i wygody - dotyczy to również wnętrz.                                            

Modelowe Wnętrza
Katowice, Tychy, Częstochowa
tel. 600 673 388
studio@modelowewnetrza.pl
www.modelowewnetrza.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY