Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Zbigniew Tomaszczyk

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 15 wrz 2014 13:24

Zbigniew Tomaszczyk

Jesteśmy pracownią architektoniczną. Zajmujemy się również projektowaniem wnętrz i działalnością developerską. Realizujemy inwestycje pod klucz. Od początku w centrum naszego zainteresowania jest człowiek i jego potrzeby


Wierzymy, że jakość otoczenia ma wpływ na jakość życia, dlatego też z taką samą starannością projektujemy i realizujemy: hotele, szkoły, biura, obiekty usługowe, jak i prywatne rezydencje i mieszkania. Zgodnie z naszą nazwą dbamy o jedność stylistyczną. Decorum, termin ukuty przez Arystotelesa, oznacza zgodność treści z formą.

Mamy na koncie wygrane konkursy na projekty: wnętrz dla Narodowego Banku Polskiego, budynku siedziby Agencji Reklamowej Gruppa 66 Ogilvy, przebudowy kina Atlantic i hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

Największym komplementem jest dla nas, gdy klienci wracają z kolejnymi zleceniami. Nasze prace – między innymi – Hotel Król Kazimierz, budynek Kinnarps czy budynek Gruppa 66 Ogilvy były nagradzane za wysoką jakość projektu.

Decorum Architekci Sp. z o.o.
Zbigniew Tomaszczyk, Irena Lipiec
ul. Belwederska 9
00-761 Warszawa
tel. 22 841 00 93
fax 22 840 26 13
info@decorum.pl
www.decorum.pl  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY