• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
07 gru 2012 14:56

Dobry Design 2013 - Nagroda Konsumenta

Użytkownicy Dobrzemieszkaj.pl wybrali! Zobacz, kto otrzymał dodatkowy tytuł w konkursie Dobry design 2013!

Dobry Design

Zakończyliśmy już zbieranie głosów internautów na najciekawszy produkt w konkursie wnętrzarskim ogłoszonym przez magazyn Dobrze Mieszkaj. Spośród wszystkich zgłoszonych produktów najwięcej głosów użytkowników serwisu Dobrzemieszkaj.pl otrzymała kolekcja mebli Ohio marki Sits i to ona uhonorowana zostanie dodatkowym tytułem Dobry Design 2013 - Nagroda Konsumentów! Serdecznie gratulujemy!

Meble wypoczynkowe Ohio Tytuł w kategorii: Nagroda Konsumentów

Sits
fot. Sits, www.sits.eu


Konkurs Dobry Design 2013 ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów wyposażenia i wystroju wnętrz. Do udziału w nim zaprosiliśmy producentów i dystrybutorów. Głosowanie w konkursie odbywa się dwuetapowo. W skład Jury eksperckiego weszło 100 architektów i projektantów wnętrz, którzy w wyniku tajnego głosowania wskazali zwycięzców. Dodatkowo do 28 listopada głosować mogli również zarejestrowani użytkownicy serwisu Dobrzemieszkaj.pl, którzy wskazali jeden spośród zgłoszonych produktów.
I miła wiadomość - każdy, kto zagłosował w konkursie dostanie od nas prezent! Pierwszych 50 osób otrzyma nagrodę - najnowsze wydanie magazynu Dobrze Mieszkaj 6/2012. Kolejni głosujący także otrzymają upominki - e-booki o urządzaniu kuchni pt. "100% Kuchnie" oraz 'Projektowanie kuchni i łazienki. 20 podstawowych błędów i jak ich uniknąć" autorstwa redakcyjnej projektantki, arch. Małgorzaty Brewczyńskiej. Wszystkich, którzy głosowali, prosimy zatem o zaglądanie do skrzynek mailowych - niedługo otrzymacie wiadomość o nagrodzie!

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Gość, 2012-12-18 12:09:09

    super :)

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny