• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 cze 2019 12:46

Dobry Design 2020: zobacz regulamin konkursu

Producentów i dystrybutorów artykułów wyposażenia wnętrz zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji konkursu "DOBRY DESIGN 2020".

KATEGORIE KONKURSOWE:
Do Konkursu "Dobry Design 2020" można zgłaszać produkty w następujących kategoriach:
1. PRZESTRZEŃ POKOJU DZIENNEGO
(m.in.: kolekcje mebli, pojedyncze meble wypoczynkowe, pojedyncze meble użytkowe, tkaniny i dekoracje salonu, kominki i biokominki, oświetlenie, grzejniki i systemy ogrzewania)
2. PRZESTRZEŃ SYPIALNI I GARDEROBY
(m.in.: kolekcje mebli, pojedyncze meble użytkowe, łóżka, materace, szafy i systemy przesuwne, dekoracje, akcesoria i wyposażenie, grzejniki i systemy ogrzewania, oświetlenie)
3. PRZESTRZEŃ KUCHNI i JADALNI
(m.in.: meble kuchenne, fronty meblowe i uchwyty meblowe, systemy organizacji szafek i szuflad, systemy segregacji odpadów, blaty kuchenne, zlewozmywaki, baterie, dekoracje, akcesoria i wyposażenie kuchni, tekstylia kuchenne, naczynia, narzędzia kuchenne, listwy, itp, kolekcje mebli jadalnianych, komody, witryny, inne meble do przechowywania, grzejniki i systemy ogrzewania, stoły i krzesła do jadalni)
4. PRZESTRZEŃ ŁAZIENKI
(m.in.: baterie, wyroby sanitarne z ceramiki i innych materiałów, wanny, kabiny prysznicowe, brodziki, hydromasaż i wellness (systemy hydromasażu itp.), zestawy, kolumny i panele prysznicowe, meble łazienkowe, grzejniki i systemy ogrzewania, instalacje łazienkowe, systemy podtynkowe, systemy odpływowe itp, akcesoria łazienkowe i dekoracje łazienki, lustra, uchwyty, zasłony prysznicowe, tekstylia, itp., chemia w łazience, całościowe aranżacje łazienek, oświetlenie)
5. PRZESTRZEŃ DZIECKA
(m.in.: kolekcje mebli, pojedyncze meble użytkowe: łóżka, krzesła, biurka, szafy, dekoracje, akcesoria, oświetlenie)
6. PODŁOGI I ŚCIANY
(m.in.: panele, deski, płytki podłogowe i ścienne, inne materiały na podłogi, środki do konserwacji
i pielęgnacji podłóg, farby, tynki, tapety, fototapety, inne materiały na ściany, dekoracje ścian, profile
i listwy, schody)
7. DRZWI I OKNA
(m.in.: zewnętrzne, wewnętrzne, dekoracje okien, akcesoria, kompleksowa stolarka otworowa)
8. OTOCZENIE DOMU
(m.in.: ogrodzenia i bramy garażowe, meble ogrodowe, materiały na nawierzchnie i elewacje, narzędzia
i akcesoria, oświetlenie zewnętrze)
9. NOWOCZESNE TECHNOLOGIE
(m.in.: inteligentne systemy sterowania, systemy alarmowe, domofony, sprzęt audiowizualny, sprzęt audio, konsole do gier, sprzęt foto i video, komputery, tablety, telefony)
10. AGD
(m.in.: małe do kuchni, duże do kuchni: wolnostojące i do zabudowy, małe do łazienki, duże do łazienki: wolnostojące i do zabudowy)
11. WNĘTRZA I OBIEKTY PUBLICZNE
(m.in.: meble pracownicze, meble hotelowe, meble gabinetowe, meble konferencyjne, meble biurowe, systemy mebli, pojedyncze meble, oświetlenie, wyposażenie sklepów, dekoracje, tekstylia, mała architektura: ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery itp., sufity, łazienka publiczna)
12. SOFTWARE I HARDWARE DLA ARCHITEKTA
(m.in.: programy do projektowania wnętrz, programy do wizualizacji 3D, aplikacje webowe, drukarki
i drukarki 3D, komputery)

W przypadku niewystarczającej ilości zgłoszeń do ww. kategorii Organizator zastrzega sobie prawo jej usunięcia lub zmiany jej nazwy. Organizator zastrzega sobie również prawo do dodania nowych kategorii do dnia 20 września 2019 r. Organizator zastrzega sobie prawo do przeniesienia danego produktu – po konsultacji ze zgłaszającym produkt Uczestnikiem Konkursu – do innej kategorii konkursowej w większym stopniu adekwatnej dla tego produktu.

OBOWIĄZKI UCZESTNIKA:
1. Uczestnik zgłaszając chęć wzięcia udziału w Konkursie "Dobry Design 2020" zobowiązuje się przesłać do 20 września 2019 r. wypełnioną Kartę Rejestracyjną i Kartę Produktu wraz z dokumentacją (materiał ilustracyjny, opis techniczny, katalog, instrukcja użytkowania i montażu) na adres Biura Konkursu.
2. Uczestnik zobowiązuje się uiścić wszelkie opłaty konkursowe oraz stosować się do postanowień zawartych w Regulaminie Konkursu.
3. Wyniki Konkursu nie podlegają odwołaniu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ