• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 cze 2019 12:46

Dobry Design 2020: zobacz regulamin konkursu

Producentów i dystrybutorów artykułów wyposażenia wnętrz zapraszamy do udziału w dziewiątej edycji konkursu "DOBRY DESIGN 2020".

ŚWIADCZENIA ORGANIZATORA:
1. Laureaci Konkursu otrzymują od Organizatora statuetkę "Dobry Design 2020", „Wyróżnienie Dobry Design 2020”, "Dobry Design 2020 – Nagroda Konsumenta" oraz "Dobry Design 2020 – Nagroda Redakcji".
2. Laureaci mają prawo do oznakowania nagrodzonych produktów znakiem "Dobry Design 2020", jak również używać tych znaków do własnych celów promocyjnych i reklamowych.
3. Organizator zobowiązuje się do zaprezentowania (min. 1/6 strony) nagrodzonych produktów na łamach wydania 2/2020 (luty) czasopisma Dobrze Mieszkaj oraz prezentacji wszystkich zgłoszonych do Konkursu produktów na łamach serwisu www.dobrzemieszkaj.pl.
4. Organizator zobowiązuje się do czynnego promowania Konkursu na łamach zewnętrznych branżowych i konsumenckich tytułów prasowych zarówno elektronicznych, jak i papierowych.
5. Organizator zobowiązuje się do wydania specjalnego katalogu konkursowego Dobry Design 2020 w formie elektronicznej, w którym zaprezentuje produkty zgłoszone do Konkursu do dnia 20 września 2019 r. Katalog w wersji elektronicznej będzie dostępny wszystkim użytkownikom serwisu www.dobrzemieszkaj.pl, zostanie także przesłany za pośrednictwem newslettera do baz użytkowników portali konsumenckich Wydawnictwa Publikator.
6. Organizator zobowiązuje się do stworzenia e-raportu „Forum Dobrego Designu 2019”, w którym zaprezentuje zwycięzców Konkursu Dobry Design 2020. E-raport będzie rozsyłany e-mailowo do użytkowników serwisu Dobrzemieszkaj.pl oraz dostępny do pobrania na portalu Dobrzemieszkaj.pl.
7. Organizator zobowiązuje się do wysłania do użytkowników serwisu www.dobrzemieszkaj.pl newslettera informującego o przebiegu i wynikach Konkursu "Dobry Design 2020".
8. Organizator zobowiązuje się stworzyć w serwisie www.dobrzemieszkaj.pl odrębną sekcję "Dobry Design" i umieszczać w niej wszelkie informacje związane z Konkursem.
9. Organizator zobowiązuje się do zamieszczania wszelkich informacji związanych z Konkursem na łamach serwisu www.dobrzemieszkaj.pl oraz na fanpage’u Dobrze Mieszkaj.
10. Organizator zobowiązuje się do promocji konkursu Dobry Design 2020 w mediach społecznościowych Organizatora: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Youtube
11. Organizator nie zwraca Uczestnikowi opłaty zgłoszeniowej niezależnie od wyników i przebiegu Konkursu, a w szczególności nie zwraca opłaty zgłoszeniowej w przypadku odpadnięcia Uczestnika z Konkursu lub jego nieprzeprowadzenia ze względu na zbyt małą ilość zgłoszeń.

PRAWA AUTORSKIE:
1. Uczestnik, zgłaszając produkt do udziału w Konkursie, udziela Organizatorowi bezpłatnej licencji na wszelkie działania związane ze zwielokrotnianiem, kopiowaniem, rozpowszechnianiem i publikacją przesłanych materiałów (zdjęcia, opisy) na łamach wszelkich wydawnictw promujących Konkurs oraz mediów papierowych i elektronicznych go opisujących.
2. Uczestnik zgłaszając produkt do udziału w Konkursie, gwarantuje że ma prawa do udzielenia powyższej licencji.
2. Organizator ma nieograniczone prawo do publikacji nadesłanych materiałów w katalogach, czasopismach i stronach internetowych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ