Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dobry Design 2017

  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 21 paź 2016 11:18 (aktualizacja: 21 paź 2016 11:31)

Rekordowa liczba produktów zgłoszona do konkursu Dobry Design 2017

Zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń w konkursie magazynu "Dobrze Mieszkaj". W tym roku o zaszczytny tytuł Dobry Design 2017 walczy aż 216 produktów!

Zgłoszenia do konkursu Dobry Design 2017 zostały już zamknięte - miło nam ogłosić, że tegoroczna edycja jest naprawdę wyjątkowa. W konkursie bierze bowiem udział aż 216 produktów w 11 różnych kategoriach. Spłynęło do nas najwięcej zgłoszeń spośród wszystkich 6 edycji konkursu Dobry Design! Ogromnie dziękujemy wszystkim producentom i dystrybutorom, którzy nie bali się poddać fachowym ocenom jurorów.

Nasze wyjątkowe jury przystąpiło już do prac. To jedyne w Polsce tak liczne jury konkursowe - w tym roku tworzy je aż 150 architektów i projektantów wnętrz z całej Polski (>>>ZOBACZ KTO JEST W JURY<<<).  Produkty zostaną przez nich ocenione w 11 kategoriach konkursowych, od Przestrzeni Pokoju Dziennego po Otoczenie Domu.

Wyniki prac jurorów poznamy - jak zawsze - 7 grudnia w czasie uroczystej gali wręczenia nagród, która odbędzie się w czasie Forum Dobrego Designu (Centrum Konferencyjne Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich Polon w Warszawie). Już wkrótce będzie można wszystkie zgłoszone produkty poznać lepiej na łamach naszego serwisu Dobrzemieszkaj.pl, a także zagłosować na nie w konkursie dla konsumentów!

>>> ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM DOBREGO DESIGNU<<<

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY