Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Dobrze Mieszkaj 1-2017 już w sklepach. Zapraszamy do lektury!

Dobrze Mieszkaj 1-2017 już w sklepach. Zapraszamy do lektury!
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 08 gru 2016 12:06 (aktualizacja: 08 gru 2016 12:32)

Dobrze Mieszkaj: gwiazdą grudniowego numeru znany aktor Piotr Polk!

W sklepach można już kupić najnowszy numer magazynu Dobrze Mieszkaj. Gwiazdą tego wydania jest znany aktor Piotr Polk, który opowiedział nam o swojej pasji do mebli i wziął udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej dla magazynu Dobrze Mieszkaj.

Grudniowo-styczniowe wydanie magazynu Dobrze Mieszkaj stoi pod znakiem Forum Dobrego Designu - wyjątkowego wydarzenia, którego jest organizatorem, a które miało miejsce 7 grudnia w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie. W tym wydaniu magazynu prezentujemy więc przede wszystkim sylwetki czwórki spośród licznego grona twórców designu, którzy 7 grudnia wzięli udział w Forum Dobrego Designu - czwartej edycji jednego z największych w Polsce wydarzeń poświęconych tematyce designu.

Jednym z gości tegorocznej edycji Forum Dobrego Designu był również Piotr Polk. Znany aktor, który od lat realizuje swoją wyjątkową pasję – projektuje i tworzy meble –został gwiazdą najnowszego wydania Dobrze Mieszkaj. W udzielonym nam wywiadzie mówi o pasji do mebli, a także zawodzie aktora.

W najnowszym wydaniu magazynu Dobrze Mieszkaj znalazło się także wiele ciekawych tematów dotyczących urządzania i wyposażania wnętrz. Podpowiadamy, jak stworzyć aranżację komfortową i reprezentacyjną zarazem. Taką, dzięki której z przyjemnością spędzimy czas w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Polecamy jak zaaranżować domową strefę relaksu. Radzimy jak urządzić modną i wygodną kuchnię otwartą na salon, tak, aby nawet czas poświęcony przygotowaniom spędzić z gośćmi. Z myślą o tych, którzy już nie mogą doczekać się karnawału i planują szaloną prywatkę przygotowaliśmy wybór najnowszych i najciekawszych urządzeń audio, które rozkręcą każdą imprezę oraz praktycznych gadżetów na przyjęcie.
W bloku tematów poświęconych przygotowaniu domu na święta polecamy przegląd najpiękniejszych ozdób świątecznych. Przygotowaliśmy również propozycje wytwornych nakryć i dekoracji odświętnego stołu, które zachwycą gości. Jak zwykle nie zabrakło wnętrz z polskich domów. Prezentujemy cztery projekty domów i mieszkań w różnych stylach i o różnych metrażach.

Zapraszamy do lektury. Najnowsze wydanie Dobrze Mieszkaj 1/2017 można kupić w salonach prasowych lub na stronie www.salonprasowy.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY