Ława Orient w elektryzującym kolorze fuksji będzie optymistycznym akcentem we wnętrzu. Ażurowe wzory w kształcie kwiatów nadają jej lekki charakter. Fot. Laskowscy Design/www.laskowscydesign.pl.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Ława Orient w elektryzującym kolorze fuksji będzie optymistycznym akcentem we wnętrzu. Ażurowe wzory w kształcie kwiatów nadają jej lekki charakter. Fot. Laskowscy Design/www.laskowscydesign.pl.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
30 marz 2015 15:11

Laskowscy Design - wzornictwo inspirowane folklorem

Kolorowe, lekkie i inspirowane polskim folklorem. Tak w kilku słowach można opisać kolekcję mebli pracowni Laskowscy Design. Zobaczcie, co mówią o swojej pracy i wzornictwie sami twórcy.

Co było impulsem do powstania pracowni? 

Firma istnieje od kwietnia 2009 r. Od długiego czasu szukaliśmy pomysłu na własną działalność, gdzie moglibyśmy się realizować jako artyści, a ściśle mówiąc, designerzy. Wcześniej nasza praca związana była z projektowaniem graficznym i kreacją wydawniczą.

Dziś dużą satysfakcją jest dla nas zadowolenie klientów i świadomość, że któryś z naszych produktów znalazł swoje miejsce tam, gdzie oni lubią odpoczywać, otaczając się ciekawymi i gustownymi przedmiotami.

Jak określiliby Państwo styl swoich projektów?  

Nasze produkty są dość różnorodne. Głownie inspirowane naturą. Staramy się, by z uwagi na różnorodność stylistyczną i kolorystyczną każdy klient mógł znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie lub do podarowania komuś bliskiemu. Staramy się tworzyć własny styl. Jest on już identyfikowany przez ludzi nie tylko z branży designerskiej.

Bardzo ważna jest dla nas ergonomia produktu, np. nasze stoliki są bardzo stabilne, wieszaki mogą udźwignąć wiele kilogramów ciężkiej odzieży, a lampy są łatwe w utrzymaniu czystości i bezpieczne w użytkowaniu. Dużo naszej produkcji znajduje nabywców w Skandynawii. Eksportujemy naszą kolekcję także do Czech.  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny