Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Ława Orient w elektryzującym kolorze fuksji będzie optymistycznym akcentem we wnętrzu. Ażurowe wzory w kształcie kwiatów nadają jej lekki charakter. Fot. Laskowscy Design/www.laskowscydesign.pl.

Ława Orient w elektryzującym kolorze fuksji będzie optymistycznym akcentem we wnętrzu. Ażurowe wzory w kształcie kwiatów nadają jej lekki charakter. Fot. Laskowscy Design/www.laskowscydesign.pl.
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 30 marz 2015 15:11

Laskowscy Design - wzornictwo inspirowane folklorem

Kolorowe, lekkie i inspirowane polskim folklorem. Tak w kilku słowach można opisać kolekcję mebli pracowni Laskowscy Design. Zobaczcie, co mówią o swojej pracy i wzornictwie sami twórcy.

Co było impulsem do powstania pracowni? 

Firma istnieje od kwietnia 2009 r. Od długiego czasu szukaliśmy pomysłu na własną działalność, gdzie moglibyśmy się realizować jako artyści, a ściśle mówiąc, designerzy. Wcześniej nasza praca związana była z projektowaniem graficznym i kreacją wydawniczą.

Dziś dużą satysfakcją jest dla nas zadowolenie klientów i świadomość, że któryś z naszych produktów znalazł swoje miejsce tam, gdzie oni lubią odpoczywać, otaczając się ciekawymi i gustownymi przedmiotami.

Jak określiliby Państwo styl swoich projektów?  

Nasze produkty są dość różnorodne. Głownie inspirowane naturą. Staramy się, by z uwagi na różnorodność stylistyczną i kolorystyczną każdy klient mógł znaleźć w naszej ofercie coś dla siebie lub do podarowania komuś bliskiemu. Staramy się tworzyć własny styl. Jest on już identyfikowany przez ludzi nie tylko z branży designerskiej.

Bardzo ważna jest dla nas ergonomia produktu, np. nasze stoliki są bardzo stabilne, wieszaki mogą udźwignąć wiele kilogramów ciężkiej odzieży, a lampy są łatwe w utrzymaniu czystości i bezpieczne w użytkowaniu. Dużo naszej produkcji znajduje nabywców w Skandynawii. Eksportujemy naszą kolekcję także do Czech.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY