Produkty marki WellDone to wykonywane są z naturalnych materiałów, jak drewno. Fot. Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem”, marka WellDone.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Produkty marki WellDone to wykonywane są z naturalnych materiałów, jak drewno. Fot. Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem”, marka WellDone.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
31 marz 2015 15:04

Polski design ze Śląska w Mediolanie

Od 14 do 19 kwietnia w Mediolanie oglądać będzie można polski design. Wystawa zorganizowana w ramach festiwalu Ventura Lambrate zaprezentuje marki i projektantów zrzeszonych w Śląskim Klastrze Dizajnu.

13 polskich marek skupionych w Śląskim Klastrze Dizajnu będzie miało okazję zaprezentować się w trakcie Mediolańskiego Tygodnia Dizajnu, obok najznakomitszych firm i osobistości wzornictwa przemysłowego. 

Wystawa Śląskiego Klastra Dizajnu prezentowana będzie w ramach festiwalu Ventura Lambrate - elementu imprezy, uznawanego za kuratorską część tygodnia designu. Tematem przewodnim wystawy będzie produkcja i technologia - zrzeszeni w klastrze projektanci i marki to bowiem bardzo często spadkobiercy tradycyjnych technik, procesów i technologii, charakterystycznych dla regionu. Wielu towarzyszą tradycje rzemieślnicze. 

W trakcie ekspozycji goście targów będą mogli zapoznać się z procesami twórczymi, zobaczyć wykorzystywane surowce i obejrzeć gotowe produkty. Swoją twórczość prezentować będą: Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Brambla, Bruk, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem”, Fulloutdoorprintservice, Kafti, Kotulińskiego 6, Modelarnia Ceramiczna Bogdan Kosak, Paged, Pajak Sport, Pilch, Studio Ganszyniec, Wzorro Design. Koordynatorem wystawy jest Zamek Cieszyn.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny