Marka zaprezentowała udoskonaloną wersję swojego sztandarowego produktu - mebli dmuchanych. W skład kolekcji wchodzą fotele i stołki: Vertical, Zip oraz Back. Fot. Malafor.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Marka zaprezentowała udoskonaloną wersję swojego sztandarowego produktu - mebli dmuchanych. W skład kolekcji wchodzą fotele i stołki: Vertical, Zip oraz Back. Fot. Malafor.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
15 cze 2015 15:04

Trzy nowe produkty spod marki Malafor

Marka Malafor stworzona przez Agatę Kulik-Pomorską i Pawła Pomorskiego to jedna z najbardziej godnych uwagi inicjatyw ostatnich lat. Zobaczcie, co zaprojektowali w tym roku!

Malafor to zdobywcy wielu prestiżowych nagród w dziedzinie designu. Za jeden ze swoich najsłynniejszych projektów Blow Sofa, w którym czerpiąc z tradycji rzemiosła żaglowego, stworzyli dmuchaną sofę otrzymali nagrodę Red Dot w roku 2012. W 2013 roku została ona pokazana w Hong Kongu w ramach wystawy must have from Poland.

W 2012 roku Malafor otrzymał również iF design award za swój oryginalny koszyk zakupowy Activ Basket. Na swoim koncie mają także takie nagrody, jak Light Art, Nagoya Design DO oraz designboom.

Projektanci nie spoczywają jednak na laurach, tworząc w dalszym ciągu wiele nietuzinkowych mebli i produktów użytkowych w charakterystycznym dla siebie stylu, nadając tradycyjnym materiałom nowe funkcje. W tym roku Malafor pokazał trzy nowe projekty w ramach inicjatywy Wystaw się! podczas festiwalu Ventura Lambradte w Mediolanie.

Festiwal uchodzi za kuratorską część Milan Design Week i tym samym jest najbardziej odważnym elementem tygodnia designu, w którym kreatywność jest absolutnym priorytetem. A to właśnie kreatywność i nietuzinkowość wyróżnia produkty spod marki Malafor.

Zobaczcie, co pokazali w tym roku w Mediolanie!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny