Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon/Hörmann

Aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon/Hörmann
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 26 paź 2016 15:23

Aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon/Hörmann

Energooszczędne i bezpieczne drzwi firmy Hörmann cechuje ciekawe i ekskluzywne wzornictwo. Elegancję wielu nowoczesnych wzorów podkreślają m.in. niewidoczna rama skrzydła, ukryte zawiasy oraz aplikacje i uchwyty z aluminium i stali nierdzewnej.

Opis produktu: Energooszczędne i bezpieczne drzwi firmy Hörmann cechuje ciekawe i ekskluzywne wzornictwo. Elegancję wielu nowoczesnych wzorów podkreślają m.in. niewidoczna rama skrzydła, ukryte zawiasy oraz aplikacje i uchwyty z aluminium i stali nierdzewnej. W kilku wzorach drzwi ThermoCarbon uchwyty zagłębione są w płycie drzwiowej, z którą tworzą jedną zlicowaną płaszczyznę, co daje niepowtarzalny efekt estetyczny. Drzwi ThermoCarbon oferowane są w 15 różnych wzorach oraz w dowolnym kolorze z palety RAL. To pozwala na harmonijne dopasowanie ich do elementów architektury budynku, np. do bramy garażowej.

Drzwi posiadają aluminiową płytę drzwiową o grubości 100 mm z niewidocznym profilem skrzydła i wypełnieniem z twardej pianki poliuretanowej. Funkcję przegrody termicznej spełnia profil ramy skrzydła wykonany z kompozytów na bazie karbonu i włókna szklanego. Aluminiowa ościeżnica o grubości 111 mm wyposażona jest w przegrodę termiczną wypełnioną pianką poliuretanową. Drzwi mają potrójną płaszczyznę uszczelnienia, co sprawia, że współczynnik przenikania ciepła UD wynosi nawet 0,47 W/(m2K). Posiadają 9-punktowe ryglowanie, a opcjonalnie – wyposażenie przeciwwłamaniowe w klasie RC 2, RC 3 lub RC 4.

Od kiedy na rynku Od 2013 roku
Cena produktu 16 351 zł
Gwarancja produktu 5 lat
Pogwarancja Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju
Dostępność na rynku Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju
Dokumentacja Drzwi ThermoCarbon spełniają wymagania Rozporządzenia EnEv o poszanowaniu energii; szczelność: zgodnie z EN 14351; badania wytrzymałościowe: zgodnie z EN 14351 klasa 5; klasa różnicy klimatycznej 2
Nagrody,opinie,rekomend. Nagrodzone Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2014

Hörmann Polska sp. z o.o.
ul. Otwarta 1, 62-052 Komorniki
Telefon/Fax +48 61 / 81 97 300
info@hormann.pl
www.hormann.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY