Aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon/Hörmann. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon/Hörmann. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
11 wrz 2017 13:06

Aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon/Hörmann

Energooszczędne i bezpieczne drzwi firmy Hörmann cechuje ciekawe i ekskluzywne wzornictwo. Elegancję wielu nowoczesnych wzorów podkreślają m.in. niewidoczna rama skrzydła, ukryte zawiasy oraz aplikacje i uchwyty z aluminium i stali nierdzewnej. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Aluminiowe drzwi wejściowe ThermoCarbon

Kategoria: Drzwi i okna

Opis produktu: Energooszczędne i bezpieczne drzwi firmy Hörmann cechuje ciekawe i ekskluzywne wzornictwo. Elegancję wielu nowoczesnych wzorów podkreślają m.in. niewidoczna rama skrzydła, ukryte zawiasy oraz aplikacje i uchwyty z aluminium i stali nierdzewnej. W kilku wzorach drzwi ThermoCarbon uchwyty zagłębione są w płycie drzwiowej, z którą tworzą jedną zlicowaną płaszczyznę, co daje niepowtarzalny efekt estetyczny. Drzwi ThermoCarbon oferowane są w 17 różnych wzorach oraz w dowolnym kolorze z palety RAL. To pozwala na harmonijne dopasowanie ich do elementów architektury budynku, np. do bramy garażowej. Drzwi posiadają aluminiową płytę drzwiową o grubości 100 mm z niewidocznym profilem skrzydła i wypełnieniem z twardej pianki poliuretanowej. Funkcję przegrody termicznej spełnia profil ramy skrzydła wykonany z kompozytu na bazie karbonu i włókna szklanego. Aluminiowa ościeżnica o grubości 111 mm wyposażona jest w przegrodę termiczną wypełnioną pianką poliuretanową. Drzwi mają potrójną płaszczyznę uszczelnienia, co sprawia, że współczynnik przenikania ciepła UD wynosi nawet 0,47 W/(m2K). Posiadają 9-punktowe ryglowanie. Standardowo oferowane są w klasie przeciwwłamaniowej RC 3, a opcjonalnie w klasie RC 4.

Od kiedy na rynku: Od 2013 roku

Cena produktu: Od 16 988 zł

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju

Dostępność na rynku: Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju

Dokumentacja: Drzwi ThermoCarbon spełniają wymagania Rozporządzenia EnEv o poszanowaniu energii; szczelność: zgodnie z EN 14351; badania wytrzymałościowe: zgodnie z EN 14351 klasa 5; klasa różnicy klimatycznej 2

Nagrody,opinie,rekomend.: Nagrodzone Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2014

Hörmann Polska
ul. Otwarta 1, 62-052 Komorniki
61 / 81 97 300
info@hormann.pl
http://www.hormann.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny