AquaClean Mera Comfort/Geberit

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 paź 2016 11:15

AquaClean Mera Comfort/Geberit

Opis produktu: To urządzenie nie tylko zaawansowane technologicznie, ale także odznaczające się wyjątkowym wzornictwem i stanowiące niewątpliwą ozdobę łazienki. Toaleta wyposażona jest m.in. w technologię mycia WhirlSpray - wirujący strumień napowietrzonej wody myje dokładniej i bardziej efektywnie.

Opis produktu: To urządzenie nie tylko zaawansowane technologicznie, ale także odznaczające się wyjątkowym wzornictwem i stanowiące niewątpliwą ozdobę łazienki. Toaleta wyposażona jest m.in. w technologię mycia WhirlSpray - wirujący strumień napowietrzonej wody myje dokładniej i bardziej efektywnie. Oddzielny natrysk do higieny intymnej dla kobiet wyróżnia się łagodnym strumieniem wody. Dodatkowo toaleta wyposażona jest w funkcję suszenia do obszarów stref intymnych.

Kolejnym udogodnieniem jest funkcja rozpoznawania użytkownika, która umożliwia uruchamianie natrysku dopiero wtedy, gdy użytkownik usiądzie na toalecie. Dzięki temu natrysk nie uruchamia się przy przypadkowym naciśnięciu przycisku włączającego. Innym istotnym wyróżnikiem toalety myjącej Geberit AquaClean Mera jest funkcja cichego i dokładnego spłukiwania. Wszystko za sprawą opracowanej przez Geberit asymetrycznej geometrii wnętrza bezkołnierzowej miski ceramicznej z technologią TurboFlush, optymalnie dopasowanej do spłuczki Geberit. Takie połączenie jest gwarancją nowego wymiaru wygody i funkcjonalności w łazience. Wysokiej jakości miskę ceramiczną cechuje również specjalna powłoka zapobiegająca przed osadzaniem się brudu.

Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera wyposażona została także w odciąg nieprzyjemnych zapachów. Katalityczny filtr ceramiczny o budowie plastra miodu zapewnia dokładne oczyszczenie powietrza przed dostarczeniem go z powrotem do pomieszczenia. Odciąg uruchamiany jest automatycznie, gdy użytkownik usiądzie na desce sedesowej.

Geberit AquaClean Mera wyposażona jest dodatkowo w funkcje „Welcome”, które świadczą o najwyższym poziomie technologii. Wśród nich znalazły się m.in.: podgrzewana deska, automatyczne otwieranie pokrywy deski sedesowej oraz dyskretne oświetlenie dla lepszej orientacji w porze nocnej. Wszystkie funkcje są włączane przez czujnik wykrywania użytkownika. Ponadto toaletę można obsługiwać za pomocą pilota, na którym można zapisać indywidualne ustawień nawet dla czterech osób. Eleganckie wzornictwo gwarantuje projekt Christopha Behlinga. Specjalna chromowana obudowa daje wrażenie lekkości i elegancji. 

Od kiedy na rynku: wrzesień 2015
Cena produktu: ok. 13 000 zł
Gwarancja produktu: 2 lata gwarancji z możliwością przedłużenia do 3 lat
Pogwarancja: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju 
Dostępność na rynku: salony łazienkowe w całej Polsce
Dokumentacja: Aprobata Techniczna ITB nr AT-15-7356/2015 „Urządzenia WC z funkcją higieny intymnej Geberit AquaClean”; Atest Higieniczny NIZP PZH nr HK/W/0837/01/2015: Geberit AquaClean Mera – urządzenia WC z funkcją higieny intymnej 
Nagrody,opinie,rekomendacje: Design Plus Award 2015, reddot award 2015, wyróżnienie w kategorii Wyroby Sanitarne z ceramiki i innych materiałów w konkursie Łazienka Wybór Roku 2016

Geberit Sp. z o. o.
ul. Postępu 1, 02-676 Warszawa
Telefon/Fax    22 376 01 00
geberit.pl@geberit.com
www.geberit.com

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ