Aranżacja łazienki z serią Vigour white/Vigour GmbH

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 paź 2016 11:24

Aranżacja łazienki z serią Vigour white/Vigour GmbH

Seria WHITE prezentuje najnowszy trend w designie – soft puryzm, czyli puryzm w wersji złagodzonej, subtelnej, który jest idealnym stylem wyposażenia łazienek XXI wieku. Styl Vigour white jest ponadczasowy i uniwersalny. Idealnie sprawdzi się zarówno w dużej jak i w małej łazience.

Opis produktu: Seria WHITE prezentuje najnowszy trend w designie – soft puryzm, czyli puryzm w wersji złagodzonej, subtelnej, który jest idealnym stylem wyposażenia łazienek XXI wieku. Styl Vigour white jest ponadczasowy i uniwersalny. Idealnie sprawdzi się zarówno w dużej jak i w małej łazience. W skład serii wchodzi armatura, ceramika, wanny i brodziki prysznicowe, oraz szeroka gama dodatków i akcesoriów łazienkowych. Wszystkie produkty Vigour wykonane są przy użyciu nowoczesnej technologii i materiałów najwyższej jakości. W skład ceramiki white wchodzą nie tylko klasyczne umywalki montowane do ściany ale również stawiane na blat, meblowe, asymetryczne i podwójne. W kolekcji są również bidet, pisuar oraz miska wc wisząca dostępna także w wersji bezkołnierzowej która jest najnowszym trendem w wyposażeniu łazienek.

Armaturę white wyróżniają precyzyjne organiczne kształty. W typoszeregu występują przykładowo modele armatury wannowej i natynkowej, umożliwiające montaż bezpośrednio do ściany bez rozet. Innowacyjnym rozwiązaniem jest również bateria wannowa podłogowa stojąca która w połączeniu z wanną wolnostojącą Vigour white wygląda naprawdę imponująco. Często, niewielkie rzeczy nadają tego szczególnego, indywidualnego uroku. Akcesoria Vigour zostały tak zaprojektowane aby w połączeniu z pozostałymi elementami serii współtworzyły piękne, harmonijne wnętrze.

Przykładowa aranżacja łazienki z serią Vigour White. Na zdjęciu głównym od lewej: wanna owalna white wolnostojąca z baterią podłogową stojącą, umywalka white, bateria umywalkowa white, wieszak na ręcznik jednoramienny white, dozownik na mydło w płynie white, wieszak pierścieniowy white na ręcznik, pisuar white z deską wolnoopadającą, zestaw szczotki toaletowej white, miska ustępowa wisząca white z deską wolnoopadającą, uchwyt papieru toaletowego, uchwyt rezerwowy papieru toaletowego.
Od kiedy na rynku: marzec 2016

Cena produktu: około 30400 zł
Gwarancja produktu: w zależności od produktu 2-5 lat
Pogwarancja: serwis fabryczny na terenie Polski (serwisant w każdym mieście)
Dostępność na rynku: w salonach Elements
Dokumentacja: Atest higieniczny HK/W/0920/01/2015, Krajowa deklaracja zgodności Nr: 17/2015
Nagrody, opinie, rekomendacje: Plus X Award 2015 Najwyższa jakość i Design, Plus X Award 2015/2016 Najlepszy produkt, Plus X Award 2016 "Fachhandwerksmarke des Jahres" dla marki Vigour, Nagroda GOOD DESIGN

HBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dystrybutor Vigour GmbH na Polskę), reprezentujący sieć Salonów Elements w Polsce
Adres firmy: ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań
Telefon/Fax: 61 849 81 47
www.elements-show.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ