Bateria do umywalki z regulatorem ciśnienia Securitherm EP Biosafe - nr 2621EP/Delabie. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Bateria do umywalki z regulatorem ciśnienia Securitherm EP Biosafe - nr 2621EP/Delabie. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 wrz 2017 16:21

Bateria do umywalki z regulatorem ciśnienia Securitherm EP Biosafe/Delabie

Bateria do umywalki Securitherm z regulatorem ciśnienia H.95 L.110 z higienicznym wyjściem Biosafe zintegrowanym w korpusie. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Bateria do umywalki z regulatorem ciśnienia Securitherm EP Biosafe - nr 2621EP

Kategoria: Wnętrza i obiekty publiczne

Opis produktu: Bateria do umywalki SECURITHERM z regulatorem ciśnienia H.95 L.110 z higienicznym wyjściem BIOSAFE zintegrowanym w korpusie. Antyoparzeniowa izolacja termiczna Securitouch. Głowica ceramiczna Ø35 z regulatorem ciśnienia. Nastawiony ogranicznik temperatury maksymalnej. Możliwość przeprowadzenia w łatwy sposób dezynfekcji termicznej, bez demontażu uchwytu lub zamykania zasilania wody zimnej. Korpus gładki wewnątrz o bardzo małej pojemności (ogranicza nisze bakteryjne). Wypływ ograniczony do 4 l/min przy 3 barach. Pełny uchwyt. Korpus z chomowanego Inoxu. Bateria bez ciągadła i korka. Wzmocnione mocowanie 2 trzpieniami z Inoxu. Dostarczana z obrotowymi wężykami z plecionego Inoxu PEX W⅜". 10 lat gwarancji.

Bateria 2621EP posiada niepowtarzalną konstrukcją: o 85% mniej wody w korpusie, co ogranicza proliferację bakterii. W połączeniu z ograniczoną wielkością rurek uzyskujemy zwiększoną prędkość przepływu wody i tym samym kontrolujemy rozwój biofilmu. Dodatkowo ta nowa bateria nie posiada wylewki: wyjście BIOSAFE jest bezpośrednio zintegrowane z korpusem baterii. Stworzone z Hostaformu®, jego powierzchnia gładka wewnątrz zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń i kamienia, ograniczając pojawianie się i rozprzestrzenianie się bakterii i mikroorganizmów.

Firma DELABIE uprzedza nowe dyrektywy europejskie dotyczące wody pitnej i projektuje armaturę, w której woda nie jest w kontakcie z chromem, niklem i ołowiem. Jest to gwarancja dystrybucji czystej wody. Dla bezpieczeństwa i optymalnego komfortu, bateria jest wyposażona w ogranicznik temperatury maksymalnej oraz głowicę z regulatorem ciśnienia EP. Technologia EP kompensuje nieuniknione wahania ciśnienia w instalacji, aby zagwarantować stabilność temperatury wody. Pozwala ona również zabezpieczyć punkt czerpalny (natychmiastowe zatrzymanie WC w przypadku braku WZ), zapobiegając ryzyku oparzenia się użytkownika.

Wyposażona w ograniczniki wypływu, bateria 2621EP (4 l/min przy 3 barach) pozwala znacznie ograniczyć zużycie wody, zapewniając jednocześnie optymalny komfort użytkownika. Czysta forma baterii bez wylewki nadaje jej zdecydowanie nowoczesny design przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu dla użytkownika. Prosty kształt baterii ogranicza osadzanie się zanieczyszczeń i ułatwia czyszczenie, które jest podstawową zasadą utrzymania higieny.

Od kiedy na rynku: 11/2016

Cena produktu: 675,84

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: tak

Dokumentacja: Deklaracja właściwości użytkowych

Nagrody,opinie,rekomend.: Special mention German Design Award 2017

Delabie Sp. z o. o.
ul. Chałubińskiego 8
tel. 22 789 40 52
info@delabie.pl
www.delabie.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny