Bateria nawannowa 4-otworowa Oxalia marki Excellent AREX.9033CR/Excellent

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 paź 2016 11:37

Bateria nawannowa 4-otworowa Oxalia marki Excellent AREX.9033CR/Excellent

Bateria nawannowa 4-otworowa Oxalia to najnowsze rozwiązanie armatury do wanien marki Excellent. Bateria ta jest idealnym rozwiązaniem dla tych którzy cenią sobie subtelny i miękki design połączony z wysoką funkcjonalnością produktu.

Opis produktu: Bateria nawannowa 4-otworowa Oxalia to najnowsze rozwiązanie armatury do wanien marki Excellent. Bateria ta jest idealnym rozwiązaniem dla tych którzy cenią sobie subtelny i miękki design połączony z wysoką funkcjonalnością produktu. Płaska wylewka pozwala na uzyskanie strumienia wody o przepływie 20 l/min, dzięki czemu wanna o pojemności 150 l napełniona zostaje już w 7,5 minuty. Wylewka posiada perlator Neoperl typu Cascade, co oznacza, że posiada on wystające gumki, które ułatwiają czyszczenie perlatora.

Dużą zaleta tej baterii jest jej niezawodność i prostota działania. Poza pokrętłem, które reguluje temperaturę wody (ruchy prawo-lewo) i ciśnienie wody (ruchy gora-dół) znajduje się tuż przy wylewce pokrętło pozwalające na wybór odbiornika wody (wylewka w lewo – słuchawka prysznicowa w prawo). Oba pokrętła skrywają ceramiczne głowice. Dodatkowo dla dużej funkcjonalności zastosowano głowicę marki Kerox, która pomimo niedużej średnicy (35 mm) pozwala na uzyskanie naprawdę dużego przepływu wody. Bateria posiada także słuchawkę prysznicową w kolorze chrom-biel i wąż o zwiększonej odporności i długości 150 cm. Baterię nawannową Oxalia można instalować na rantach do 4 cm grubości, dzięki czemu może być stosowana także przy wannach z hydromasażem, gdy rant jest dodatkowo wzmacniany.

Specyfikacja produktu: Bateria mechaniczna, nawannowa, poziomego montażu, natynkowa, z przełącznikiem, z wylewką stałą, gr. akustyczna U, kl. przepływu B/A; 817:2008; natrysk ręczny G ½ , kl. przepływu ZZ, gr. akustyczna: U; PN-EN 1112:2008; przewód natryskowy G½ x G½, długość 150 cm, tworzywo, nakrętka stożkowa C= Ø23, klasa przepływu E, PN-EN 1113+A1:2011 Przeznaczenie: do użytkowania w łazienkach i salonach kąpielowych, do montażu na rancie wanny, funkcje podstawowa: napełnienie wanny Użyte materiały: chromowany mosiężny korpus, głowice ceramiczne, waż oraz słuchawka wykonane z tworzywa

Dostępne warianty: brak dostępnych innych wariantów. W ramach rodziny baterii Oxalia dostępna jest również bateria wolnostojąca Oxalia – sugerowana do wanien wolnostojących. Napełnienie wanny przez wylewkę wannową – opcja baterii nawannowej

Wybierając baterię nawannową (montowaną na rancie wanny lub na oddzielnym cokole/kolumnie) jako armaturę do wanny rozważyć należy kilka kwestii:

1. Przepływ wody przez wylewkę wannową (zgodnie z normą powinien on wynosić nie mniej niż 19 l/min). Wprost przekłada się to na czas, w jaki zostanie napełniona wodą wanna.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ