Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Bezcieczowa suszarka elektryczna Primavera/Instal-Projekt

Bezcieczowa suszarka elektryczna Primavera/Instal-Projekt
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 19 paź 2016 09:52 (aktualizacja: 19 paź 2016 09:57)

Bezcieczowa suszarka elektryczna Primavera/Instal-Projekt

Moda na stawianie drabin we wnętrzach trwa. Drabiny wykorzystuje się jako dekorację dającą balans we wnętrzu, a niekiedy jako regał z półkami. Najczęściej jednak wykorzystujemy ją w łazience lub garderobie, gdzie służy nam za dodatkowy wieszak.

Opis produktu: Moda na stawianie drabin we wnętrzach trwa. Drabiny wykorzystuje się jako dekorację dającą balans we wnętrzu, a niekiedy jako regał z półkami. Najczęściej jednak wykorzystujemy ją w łazience lub garderobie, gdzie służy nam za dodatkowy wieszak. Firma INSTAL-PROJEKT proponuje coś nowego - PRIMAVERĘ - drabinę jako suszarkę elektryczną. Idealna do każdej łazienki i garderoby. Posiada niezwykle delikatną linię i przekonuje swoją funkcjonalnością. Niezależna od instalacji centralnego ogrzewania. Możliwa do zawieszenia na ścianie lub postawienia na podłodze, w zależności od naszych potrzeb. Smukła konstrukcja i niewielka głębokość sprawia, że suszarka zajmuje mało miejsca. Wyróżnia ją niewielki pobór energii elektrycznej i nieskomplikowany montaż.

Główną zaletą tej drabiny we wnętrzach jest mobilność. Można ją zawiesić na ścianie lub oprzeć o ścianę. PRIMAVERA to bezcieczowa suszarka elektryczna dostępna w kolorze białym matowym lub czarnym matowym, wyposażona w dopasowany kolorystycznie przewód spiralny ze standardową wtyczką UNI-SCHUCO z wyłącznikiem. Suszarka ta występuje w jednym wariancie wymiarowym: 50 cm szerokości i 160 cm wysokości. Moc suszarki wynosi ok. 120W, co pozwala osuszyć ręczniki, szlafrok i inne elementy odzieży przechowywane w garderobie.

Od kiedy na rynku: Nowość 2016
Cena produktu: 775 zł netto
Gwarancja produktu: 3 lata
Pogwarancja: Tak
Dostępność na rynku: Tak
Dokumentacja: Dostępna dokumentacja techniczna, deklaracja zgodności, badania w zakładzie badań i atestacji, ochrona wspólnotowego wzoru przemysłowego
Nagrody,opinie,rekomendacje: Nowość

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy SJ
Jana Pawła II 12A, 87-853 Kruszyn, Nowa Wieś k/Włocławka
tel. 54 235 95 05
marketing@instalprojekt.com.pl
www.instalprojekt.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY