Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Detale ścienne do kreatywnej dekoracji ścian Wall Tiles dla nmc/Akademia Sztukaterii

Detale ścienne do kreatywnej dekoracji ścian Wall Tiles dla nmc/Akademia Sztukaterii
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 26 paź 2016 11:56

Detale ścienne do kreatywnej dekoracji ścian Wall Tiles dla nmc/Akademia Sztukaterii

Akademia Sztukaterii (dystrybutor dekoracji nmc) rekomenduje lekkie, trwałe i łatwe w montażu elementy, które wykorzystane nawet na fragmencie ściany nadają każdemu wnętrzu indywidualny charakter.

Opis produktu: Akademia Sztukaterii (dystrybutor dekoracji nmc) rekomenduje lekkie, trwałe i łatwe w montażu elementy, które wykorzystane nawet na fragmencie ściany nadają każdemu wnętrzu indywidualny charakter. W skład kolekcji WALL TILES wchodzą trzy detale o organicznych kształtach: CORAL, WING i RAY, które można w dowolny sposób łączyć by tworzyć oryginalne i niepowtarzalne kompozycje na ścianach. Elementy zostały wykonane z poliuretanu wysokiej gęstości (300 kg/m3), są zagruntowane i gotowe do malowania. Kolekcję detali WALL TILES dla nmc® stworzył znany polski projektant i designer: Przemysław "Mac" Stopa. Główny architekt i projektant Massive Design, twórca nowoczesnych, innowacyjnych i niekonwencjonalnych wnętrz oraz produktów. Zdobywca wielu prestiżowych, europejskich nagród branżowych, m.in: w kwietniu otrzymał najwyższe wyróżnienie w konkursie Red Dot Award: Product Design 2016.
Od kiedy na rynku: od kwietnia 2016
Cena produktu: od 35zł netto/sztuka

Dystrybutor: Akademia Sztukaterii (Aniro)
Adres firmy: 91-089 Łódź, ul.Ossowskiego 4
Telefon/Fax: 42 640 70 96, 502 234 570
biuro@akademiasztukaterii.pl
www.akademiasztukaterii.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY