Drzwi Asilo, model SKANDIK/Entra. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
Drzwi Asilo, model SKANDIK/Entra. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 paź 2017 10:08

Drzwi Asilo, model SKANDIK/Entra

Drzwi SKANDIK wykonane są z tłoczeniem przywołując tym sam na myśl deski. Zabieg ten nadał unikatowy charakter drzwi, projektowanych w pomieszczeniach pełnych minimalizmu i prostoty. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: drzwi ASILO, model SKANDIK

Kategoria: Drzwi i okna

Opis produktu: SKANDYNAWSKI STYL

Proste, funkcjonalne i przede wszystkim jasne wnętrza to cechy skandynawskiego stylu. Drzwi SKANDIK wykonane są z tłoczeniem przywołując tym sam na myśl deski. Zabieg ten nadał unikatowy charakter drzwi, projektowanych w pomieszczeniach pełnych minimalizmu i prostoty.

ASILO to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku polskim. Drzwi zostały stworzone z myślą o wymagających klientach, przy rozsądnej cenie sprzedaży. Jakość drzwi została wskazana przez użyte do produkcji materiały, stabilną konstrukcję oraz wykończenie.

Drzwi produkowane są w tzw. systemie amerykańskim – bez wcięcia dzięki czemu licują się z ościeżnicą. Skrzydła i ościeżnice wykonane są z pełnego MDF co zapewnia ich sztywność. Dodatkowo w drzwiach pełnych zastosowano system 2 stalowych par przeciwprężnych, które stabilizują całą konstrukcję. Drzwi ASILO wybierane są przez tych, którzy cenią sobie ciszę w pomieszczeniach. Wysoką akustykę drzwi zapewnia specjalny system pochłaniania dźwięku zastosowany w drzwiach pełnych, czy podwójne 8-io milimetrowe przeszklenie w drzwiach ramiakowych.

Wykończenie drzwi to 20 fornirów oraz 3 popularne kolory.

Fornir modyfikowany to nadanie drzwiom charakteru naturalnego drewna. Każdy arkusz wygląda niemalże identycznie. Takie wykończenie zachwyca swoją naturalną przytulnością.

Lakierowane drzwi ASILO, po wstępnym przygotowaniu, malowane są natryskowo przy pomocy 8 pistoletów w wyizolowanym tunelu lakierniczym. Lakier jest utwardzany UV, dzięki czemu jest bezpieczny dla środowiska i jego użytkowników.

Drzwi występują w standardowych rozmiarach rynkowych. Sprzedawane są w standardzie z bezszelestnym zamkiem magnetycznym. Drzwi SKANDIK mogą być zamontowane na widocznej ościeżnicy regulowanej oraz unikalnej ościeżnicy ukrytej w ścianie.

Od kiedy na rynku: kwiecień 2017 rok

Cena produktu: od 1710 zł netto

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: serwis zapewniony przez autoryzowanych montażystów na terenie całego kraju.

Dostępność na rynku: Zamówienie można złożyć autoryzowany salon sprzedaży. Sieć salonów obejmuje całą Polskę. Lista salonów dostępna na stronie www.asilo.pl/siec-sprzedazy.

Dokumentacja: Aprobata Techniczna ITB AT-15-4368/2010, Atest higieniczny Nr 110/322/116/2015

Nagrody, opinie, rekomendacje: DOBRA MARKA 2017, DIAMENT STOLARKI

Entra sp. z o.o.
Juszkowo, ul: Zdrowa 10, 83-000 Pruszcz Gdański
tel.: +48 58 692 04 50 | fax.: +48 58 692 04 52
entra@entra.pl
www.entra.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny