Drzwi Asilo, model VINCI/Entra. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Drzwi Asilo, model VINCI/Entra. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
16 paź 2017 10:33

Drzwi Asilo, model VINCI/Entra

Nowy charakter drzwi VINCI to nowoczesność dla każdego. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: drzwi ASILO, model VINCI

Kategoria: Drzwi i okna

Opis produktu:

KLASYKA W NOWOCZESNYM WYDANIU

Drzwi VINCI to nowe wydanie drzwi z ogromnie popularnymi niegdyś szprosami. Te wykonane zostały przy pomocy specjalnej techniki druku na szkle. Zastosowane szkło jest dwuwarstwowe – pomiędzy taflami zalaminowano folię o zróżnicowanej transparentności. Tafla szklana jest przeźroczysta tylko w miejscu szprosów. Nowy charakter drzwi VINCI to nowoczesność dla każdego.

ASILO to dynamicznie rozwijająca się marka na rynku polskim. Drzwi zostały stworzone z myślą o wymagających klientach, przy rozsądnej cenie sprzedaży. Jakość drzwi została wskazana przez użyte do produkcji materiały, stabilną konstrukcję oraz wykończenie.

Drzwi produkowane są w tzw. systemie amerykańskim – bez wcięcia dzięki czemu licują się z ościeżnicą. Skrzydła i ościeżnice wykonane są z pełnego MDF co zapewnia ich sztywność. Dodatkowo w drzwiach pełnych zastosowano system 2 stalowych par przeciwprężnych, które stabilizują całą konstrukcję.

Drzwi ASILO wybierane są przez tych, którzy cenią sobie ciszę w pomieszczeniach. Wysoką akustykę drzwi zapewnia specjalny system pochłaniania dźwięku zastosowany w drzwiach pełnych, czy podwójne 8-io milimetrowe przeszklenie w drzwiach ramiakowych. Wykończenie drzwi to 20 fornirów oraz 3 popularne kolory:

Fornir modyfikowany to nadanie drzwiom charakteru naturalnego drewna. Każdy arkusz wygląda niemalże identycznie. Takie wykończenie zachwyca swoją naturalną przytulnością. Lakierowane drzwi ASILO, po wstępnym przygotowaniu, malowane są natryskowo przy pomocy 8 pistoletów w wyizolowanym tunelu lakierniczym. Lakier jest utwardzany UV, dzięki czemu jest bezpieczny dla środowiska i jego użytkowników.

Drzwi występują w standardowych rozmiarach rynkowych. Sprzedawane są w standardzie z bezszelestnym zamkiem magnetycznym. 

Od kiedy na rynku: kwiecień 2017 rok

Cena produktu: od 1660zł netto

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: serwis zapewniony przez autoryzowanych montażystów na terenie całego kraju

Dostępność na rynku: Zamówienie można złożyć autoryzowany salon sprzedaży. Sieć salonów obejmuje całą Polskę. Lista salonów dostępna na stronie www.asilo.pl/siec-sprzedazy

Dokumentacja: Aprobata Techniczna ITB AT-15-4368/2010, Atest higieniczny Nr 110/322/116/2015

Nagrody, opinie, rekomendacje: DOBRA MARKA 2017, DIAMENT STOLARKI

Entra sp. z o.o.
Juszkowo, ul: Zdrowa 10, 83-000 Pruszcz Gdański
tel.: +48 58 692 04 50 | fax.: +48 58 692 04 52
entra@entra.pl
www.entra.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny