Drzwi Porta VECTOR Premium/Porta. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Drzwi Porta VECTOR Premium/Porta. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 wrz 2017 14:07

Drzwi Porta VECTOR Premium/Porta

Wewnątrzlokalowe drzwi z kolekcji Porta VECTOR to stylowe, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie do pokoju dziecka. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Drzwi Porta VECTOR Premium/Porta

Kategoria: Przestrzeń dziecka

Opis produktu: Wewnątrzlokalowe drzwi z kolekcji Porta VECTOR to stylowe, a jednocześnie funkcjonalne rozwiązanie do pokoju dziecka. Dostępne w uniwersalnej bieli lub na zamówienie w dowolnym kolorze, przez co z łatwością można dopasować je do każdej stylizacji. Dzięki możliwości wykonania dowolnego frezowania – np. kształtu ulubionej postaci lub cytatu z ulubionego filmu - będą stanowić nieszablonową dekoracją w pokoju i dodadzą wnętrzu bardziej wyrazistego charakteru.

Wypełnienie stanowi „plaster miodu”, który redukuje ciężar skrzydła i je usztywnia, lub płyta wiórowo-otworowa, zapewniająca większą dźwiękoszczelność i wytrzymałość. Całość obłożona jest płytą HDF. Powierzchnię drzwi można wykończyć lakierem premium, co gwarantuje wysoką wytrzymałość i jakość. Drzwi dostępne w standardzie w rozmiarze „80”, „90” i „100”. Możliwe indywidualne zamówienia z niestandardowymi wymiarami drzwi.

Od kiedy na rynku: Od 2015 r.

Cena produktu: Skrzydło drzwiowe od 349 PLN.

Gwarancja produktu: 3 lata + dodatkowe 2 lata za skorzystanie z usług autoryzowanych grup montażowych (AGM).

Pogwarancja: W okresie gwarancji producent zobowiązuje się do nieodpłatnej naprawy wadliwego wyrobu.

Dostępność na rynku: Ogólnopolska dostępność, zamówienia składa się w punktach dystrybucyjnych współpracujących z PORTA DRZWI.

Dokumentacja: Aprobata Techniczna ITB Warszawa AT-15-6515/2016, Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych nr 04/01/01/2017, Atest Higieniczny nr 19/322/20/2013.

Nagrody, opinie, rekomendacje: Kolekcja jest chętnie wykorzystywana przez projektantów, została wybrana przez Dorotę Szelągowską do kilku odcinków „Domowe Rewolucje”.

PORTA KMI POLAND
ul. Szkolna 54; 84–239 Bolszewo
+58 67 78 100, +58 67 78 199
info@porta.com.pl
www.porta.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny