Drzwi Smart/VOX. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Drzwi Smart/VOX. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 paź 2017 14:01

Drzwi Smart/VOX

SMART marki VOX to pierwsze na rynku drzwi, które dają nam wolność wyboru. To my decydujemy o ich ostatecznym wyglądzie, a przede wszystkim o funkcjach, jakie będą pełnić. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Drzwi Smart

Kategoria: Drzwi i okna

Opis produktu: Innowacyjność drzwi SMART polega na tym, że można do nich dołączyć dodatkowe elementy – tablice, pojemniki, wieszaki, paski lub lustra. Dzięki tym akcesoriom nasze drzwi zaczną pełnić dodatkowe funkcje i zyskają niepowtarzalny wygląd, a my w zależności od potrzeb: znajdziemy miejsce na przechowywanie przedmiotów, powieszenie lustra na odpowiedniej dla nas wysokości czy zamocowanie tablicy służącej do zapisywania ważnych, domowych wiadomości. Drobne przedmioty zyskają swoje stałe, dostępne dla wszystkich domowników miejsce.

W przedpokoju najlepiej sprawdzą się dodatkowe wieszaki lub dobrze wyeksponowane lustro, na które często brakuje miejsca. Drzwi mogą stać się też świetnym sposobem na przekazywanie naszym domownikom istotnych informacji. Dzięki tablicy zawieszonej na drzwiach wejściowych nasze dzieci nie zapomną do szkoły kanapek lub stroju na w-f, pies wyjdzie na spacer, a my nie zapomnimy o wieczornym wyjściu do kina. Filcowe organizery pomogą w uporządkowaniu najważniejszych dla funkcjonowania domu przedmiotów takich jak np. klucze, kluczyki do samochodu, karty magnetyczne itp.

Oryginalność systemu SMART polega między innymi na tym, że jest on niezwykle prosty w montażu. Mufy - otwory w które są wyposażone drzwi, umożliwiają bardzo wygodne mocowanie akcesoriów za pomocą śrub. Jeśli pojawią się nowe potrzeby lub znudzi nam się dotychczasowy układ, z łatwością przearanżujemy nasze drzwi, wyposażając je w nowe elementy. Przy pomocy solidnych śrub (udźwig 5 kg) można dowolnie łączyć dodatki dostępne w ofercie, ale także wzbogacać aranżację o własne elementy dekoracyjne. Jest to szczególnie przydatne w np. pokojach dziecięcych, które z roku na rok, wraz z rozwojem naszych pociech, zmieniają swój charakter. Uważna obserwacja rynku oraz wrażliwość na upodobania klientów skłoniły projektantów z firmy VOX do stworzenia pierwszego na rynku systemu, który oferuje taką wolność w komponowaniu drzwi.

Od teraz każdy może stać się kreatorem własnej przestrzeni. Korzystając z palety 7 dostępnych kolorów, 12 kompatybilnych akcesoriów oraz wzbogacając projekt o własne pomysły można stworzyć niepowtarzalne rozwiązania. Każde wnętrze zyska w ten sposób oryginalny sznyt, a my możemy mieć pewność, że nie zobaczymy takich samych drzwi u naszych znajomych. Dostępność drzwi z mufami, umożliwiającymi montaż dodatkowych akcesoriów oraz gładkich, bez otworów sprawia, że system SMART możemy zastosować w całym domu, również tam, gdzie dodatkowe wyposażenie nie jest potrzebne. Bogata, modna kolorystyka pozwala na dopasowanie drzwi do stylu w jakim zaaranżowano wnętrze, przy jednoczesnej gwarancji spójności wyglądu całości. Drzwi zostały zaprojektowane przez projektantkę VOX Ewę Śliwińską, wykonane we współpracy z firmą Porta.

Od kiedy na rynku: 2016

Cena produktu: Od 227,41

Gwarancja produktu: 2 lata rękojmi

Dostępność na rynku: dostępne

Nagrody,opinie,rekomend.: Must Have 2017

VOX
ul. Gdyńska 143 Czerwonak 62-004
+48 61 81 51 700
pr@vox.pl
www.vox.pl/

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny