Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Drzwi wewnętrzne Huga/Hörmann

Drzwi wewnętrzne Huga/Hörmann
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 26 paź 2016 15:36 (aktualizacja: 26 paź 2016 15:37)

Drzwi wewnętrzne Huga/Hörmann

Drzwi wewnętrzne Hörmann to drzwi płytowe w systemie przylgowym i bezprzylgowym. Drewniane drzwi wewnętrzne są bardzo efektowne i kryją w sobie prawdziwą jakość klasy Premium.

Opis produktu: Drzwi wewnętrzne Hörmann to drzwi płytowe w systemie przylgowym i bezprzylgowym. Drewniane drzwi wewnętrzne są bardzo efektowne i kryją w sobie prawdziwą jakość klasy Premium. Właśnie dlatego cieszą użytkowników przez wiele lat, a decydując się na ich zakup, klient dokonuje dosłownie wyboru "drzwi na całe życie". Trendy konstrukcyjne mające na celu zmniejszenie widocznych struktur są również dostrzegalne przy wejściu i wyjściu, na przykład w postaci bezprzylgowych drzwi lub niewidocznych zawiasów. Szczególnie atrakcyjnie w kolekcji drzwi Hörmann wyglądają zlicowane rozety drzwiowe. Szlachetność i innowacyjny urok tak przemyślanej konstrukcji drzwi nadaje precyzyjne umiejscowienie dodatków w idealnie zespolonej strukturze skrzydła.

Drzwi można wykonać w trzech wariantach wykończenia:

1. Okleina Duradecor - Wysokiej jakości powierzchnia Duradecor zachwyca swoimi właściwościami. Jest wytrzymała, odporna na wysoką temperaturę i uderzenia. Delikatnie strukturyzowana powierzchnia pozwala poczuć to, co widzimy. Rysunek drewnianych słojów, którym pokryta jest płyta drzwiowa, w przypadku strukturyzowanej powierzchni Duradecor sprawia w dotyku wrażenie prawdziwego drewna. W przypadku powierzchni strukturyzowanej synchronicznie rysunek słojów jest ponadto dokładnie zgodny z nadrukowanym dekorem.

2. Lakier - W produkcji skrzydeł wykorzystana została innowacyjna technologia lakierowania która zwiększa wytrzymałość powierzchni skrzydła, zapewnia gładką powierzchnię i nasycony kolor.

3. Fornir - Okleiny drewniane firmy Hörmann produkowane są ze szlachetnych gatunków drewna i stanowią prawdziwe unikaty. Ekologiczny lakier ochronny dba o to, abyście mogli Państwo cieszyć się drzwiami z prawdziwego drewna przez długie lata Konstrukcję drzwi stanowi rama z wypełnieniem z płyty wiórowej otworowej lub pełnej płyty, całość pokryta płytą HDF.

Od kiedy na rynku Czerwiec 2016
Cena produktu od 460 zł netto (skrzydło)
Gwarancja produktu 2 lata
Pogwarancja Autoryzowane punkty handlowe na terenie całej Polski
Dostępność na rynku Autoryzowane punkty handlowe na terenie całej Polski
Dokumentacja II lub III klasa Klimatyczna

Hörmann Polska sp. z o.o.
ul. Otwarta 1, 62-052 Komorniki
Telefon/Fax +48 61 / 81 97 300
info@hormann.pl
www.hormann.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY