Elegancka roleta rzymska FHB z wymienną tkaniną/Velux. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Elegancka roleta rzymska FHB z wymienną tkaniną/Velux. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 sie 2017 09:27

Elegancka roleta rzymska FHB z wymienną tkaniną/Velux

Rolety rzymskie VELUX to pierwsze na rynku rolety do okien dachowych z wymienną tkaniną. Są eleganckie i dekoracyjne, a ich innowacyjna konstrukcja pozwala na szybką zmianę dekoracji okna, kiedy tylko chcemy. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Elegancka roleta rzymska FHB VELUX z wymienną tkaniną

Kategoria: Drzwi i okna

Opis produktu: Rolety rzymskie VELUX to pierwsze na rynku rolety do okien dachowych z wymienną tkaniną. Są eleganckie i dekoracyjne, a ich innowacyjna konstrukcja pozwala na szybką zmianę dekoracji okna, kiedy tylko chcemy. To bardzo ciekawe rozwiązanie, które zapewnia duże możliwości dowolnej stylizacji pomieszczenia. Wystarczy kilka materiałów na zmianę i można bawić się wystrojem poddasza, kształtować go w zależności od nastroju, okazji czy pory roku. W razie potrzeby łatwiej też wyczyścić tkaninę.

Dzięki płynnej i elastycznej obsłudze, roletę możemy ustawić w dowolnej pozycji na oknie dachowym. Tkaniny w różnym stopniu przepuszczają lub blokują światło - można wybrać dekoracyjną, przyciemniającą wnętrze lub całkowicie blokującą promienie słoneczne. Zamiana tkaniny pozwoli nam również lepiej kontrolować światło, jeśli nasze potrzeby są zmienne. Rolety rzymskie VELUX będą gustownym dodatkiem do każdego okna dachowego. Wysoka jakość tkanin sprawa, że wyglądają stylowo także zwinięte - układają się wtedy w dekoracyjne fałdy. Są dostępne w eleganckiej kolekcji materiałów o różnym stopniu rozproszenia światła.

Pierwsza propozycja to aż 20 nowoczesnych wzorów tkanin o ponadczasowej stylistyce. Ich materiał przepuszcza do wnętrza miękkie i rozproszone światło, co tworzy w pomieszczeniu miłą i ciepła atmosferę. Zwolennicy intensywniejszych kolorów mogą z kolei wybierać sposób sześciu barwnych tkanin, zaprojektowanych przez światowej sławy duet projektantów Scholten & Baijings. Kolekcja inspirowana jest subtelną grą światła od wschodu do zachodu słońca. Rolety rzymskie VELUX są bardzo wygodne w obsłudze. Komfort użytkowania zapewnia elastyczna i bezstopniowa regulacja na wąskich prowadnicach. Nie są przymocowane ani do dolnej, ani do górnej części skrzydła okiennego, co pozwala na swobodną regulację ich pozycji na oknie – można je podnosić lub obniżać, w zależności od potrzeb. Co ważne, do ich montażu nie jest potrzebna pomoc specjalisty. Dzięki systemowi Pick&Click® szybko i prosto można zamontować je samodzielnie.

Rolety są idealnie dopasowanie do okien dachowych VELUX - zamawiając je nie trzeba mierzyć skrzydła, wystarczy podać symbol okna VELUX z tabliczki znamionowej. Dostępne wzory i kolory: 26 wzorów o różnej kolorystyce i 4 grubościach tkaniny Dostępne rozmiary: 55x78, 66x98, 66x118, 66x140, 78x98, 78x118, 78x140, 78x160, 94x118, 94x140, 114x118,114x140

Zobacz wideo prezentujące produkt:

Od kiedy na rynku: 03.2015 rok

Cena produktu: Roleta z jedną tkaniną już od 330 zł, dodatkowa tkanina już od 181 zł

Gwarancja produktu: 3 lata

Pogwarancja: Dostępny

Dostępność na rynku: Dostępny

Nagrody,opinie,rekomend.: Wysoki poziom projektowy i walory rolety rzymskiej docenił Instytut Wzornictwa Przemysłowego, którzy przyznał rolecie wyróżnienie „Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2015”.

VELUX Polska Sp. z o.o.
Ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa
Telefon/Fax +48 22 33 77 000
kontakt@velux.pl
www.velux.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny