FertigDeska Design Experience/Jawor-Parkiet. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

FertigDeska Design Experience/Jawor-Parkiet. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
28 wrz 2017 15:03

FertigDeska Design Experience/Jawor-Parkiet

To linia krótkich, starannie wyselekcjonowanych dębowych desek przyciętych do długości 590 lub 600 mm.

Nazwa produktu: FertigDeska Design Experience

Kategoria: Podłogi i ściany

Opis produktu: FertigDeska Design Experience od Jawor-Parkiet powstała we współpracy z architektami i stanowi odpowiedź na ich potrzeby i sugestie. To linia krótkich, starannie wyselekcjonowanych dębowych desek przyciętych do długości 590 lub 600 mm. Ujednolicony wymiar poszczególnych elementów podłogi to nie wszystko. Dodatkowym atutem tych produktów jest też prawe i lewe pióro, uwalniające kreatywność designerów i dekoratorów wnętrz i umożliwiające tworzenie niemalże dowolnych wzorów.

Różnorodność dostępnych w kolekcji wybarwień sprawia również, że FertigDeska Design Experience znajdzie zastosowanie praktycznie w każdej stylizacji. Dąb Elegance oraz Dąb Classic świetnie uzupełnią tradycyjne, klasyczne wnętrza, inspirowane urokliwymi zakątkami Półwyspu Apenińskiego barwy z serii Color Inspiration doskonale będą się prezentować w aranżacjach skandynawskich czy marynistycznych Produkt dostępny jest w wymiarach: gr. 15 mm/ szer. 120 mm/ dł. 590 lub 600 mm. Jeszcze na etapie produkcji jest on zabezpieczony ośmioma warstwami matowego lakieru lub trzema naturalnego olejowosku. Na życzenie klienta deski mogą zostać ponadto poddane procesowi czterostronnego fazowania i szczotkowania.

Od kiedy na rynku: Produkt miał swoją premierę w lutym 2017 roku podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.

Cena produktu: 192–264 zł netto za m2

Gwarancja produktu: Produkt objęty jest 30-letnią gwarancją producenta.

Pogwarancja: Rekomendowane przez Jawor-Parkiet punkty dystrybucyjne ofertują klientom stałą konsultację specjalistów oraz serwis pogwarancyjny, jak również serwis gwarancyjny parkieciarzy rekomendowanych przez autoryzowane punkty sprzedaży.

Dostępność na rynku: Podłogi z serii Design Experience dostępne są w blisko 300 punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Dokumentacja: Certyfikat FSC®, Atest higieniczny, Certyfikat zgodności

Przedsiębiorstwo Drzewne JAWOR Antoni Jan Gawiński
ul. Grunwaldzka 87, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
56 474 80 84
sekretariat@jawor-parkiet.pl
www.jawor-parkiet.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny