Garażowa brama segmentowa LPU 67 wykonaniu Premium/Hörmann. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Garażowa brama segmentowa LPU 67 wykonaniu Premium/Hörmann. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
11 wrz 2017 12:31

Garażowa brama segmentowa LPU 67 wykonaniu Premium/Hörmann

Energooszczędna brama LPU 67 Thermo to najnowsza propozycja dla inwestorów, którzy chcą utrzymać stałą, wysoką temperaturę powietrza w garażu. Zbudowana jest z segmentów o grubości 67 mm z przegrodą termiczną i wyposażona w podwójne uszczelki wargowe na łączeniach segmentów oraz w podwójną uszczelkę progową. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Garażowa brama segmentowa LPU 67 wykonaniu Premium

Kategoria: Otoczenie domu

Opis produktu: Energooszczędna brama LPU 67 Thermo to najnowsza propozycja dla inwestorów, którzy chcą utrzymać stałą, wysoką temperaturę powietrza w garażu. Zbudowana jest z segmentów o grubości 67 mm z przegrodą termiczną i wyposażona w podwójne uszczelki wargowe na łączeniach segmentów oraz w podwójną uszczelkę progową. Dzięki temu współczynnik przenikania ciepła U dla pojedynczego segmentu wynosi 0,33 W/(m2K), a dla zamontowanej bramy o wymiarach 5 x 2,125 m – 1,0 W/(m2K). LPU 67 Thermo w obszarach mocowania okuć ma potrójne wzmocnienie z blachy. Posiada też zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Oferowana jest w dwóch rodzajach przetłoczeń: średnich M i szerokich L z gładką, bardzo elegancką, półmatową powierzchnią Silkgrain, w dowolnym kolorze RAL oraz w trzech wariantach okleiny Decograin (w tym dwóch drewnopodobnym). Inwestorom, którym zależy na eleganckim wyglądzie bramy także od wewnątrz Hörmann proponuje bramę LPU 67 Thermo w wykonaniu Premium, z podwójnymi rolkami, okuciami i prowadnicami malowanymi proszkowo w kolorze biało-szarym.

Od kiedy na rynku: Od 2017 roku

Cena produktu: od 5353z zł

Gwarancja produktu: 10 lat (gwarancja bezpiecznego użytkowania)

Pogwarancja:Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju

Dostępność na rynku: Autoryzowani partnerzy handlowi na terenie całego kraju

Dokumentacja: Bramy spełniają wymagania zharmonizowanej normy europejskiej PN-EN 13241-1. Dopuszczone do obrotu na podstawie Deklaracji Właściwości Użytkowych i oznakowania wyrobu znakiem „CE”. 

Hörmann Polska
ul. Otwarta 1, 62-052 Komorniki
61 / 81 97 300
info@hormann.pl
http://www.hormann.pl

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Bąk, 2018-05-18 16:01:44

    Bardzo fajna ta brama. Co do jakości to nie ma się co wypowiadać, bo wszystkie ich produkty pod tym względem to górna półka. Mam u siebie też bramę Hormanna, ale starszą. I jej niezawodność jest niesamowita. Nie wiem co to znaczy serwis :) Działa tak, jak powinna działać brama: lekko i niezawodnie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny