Garderoba Loft/Malow. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Garderoba Loft/Malow. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 wrz 2017 15:50

Garderoba Loft/Malow

Regały przesuwne Garderoba LOFT produkcji Malow są bardzo dobrym rozwiązaniem. Łączą w sobie wysoką jakość wykonania i niezawodność z funkcjonalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi oraz oryginalne wzornictwo. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Garderoba LOFT

Kategoria: Przestrzeń sypialni i garderoby

Zobacz film o produkcie:Opis produktu: Garderoba w nowoczesnym mieszkaniu to nie lada wyzwanie. Jak pogodzić jakość, funkcjonalność, trwałość z minimalizmem i elegancją? Zazwyczaj postindustrialne wnętrza są bardzo wysokie, często są to wyremontowane i zaadaptowane do celów mieszkalnych hale fabryczne, magazyny lub lofty. Coraz powszechniej w naszym kraju trafiają się takie perełki. Jak urządzić w nich garderobę? Metal, obok betonu, cegły i szkła, jest materiałem najchętniej wybieranym przez zwolenników industrialnego wystroju. Biel, czerń, szarość i brąz to kolory kluczowe dla stylu. Minimalistyczne metalowe meble w naturalnych barwach stanowią zasadniczy komponent każdego loftu.

Regały przesuwne Garderoba LOFT produkcji Malow są bardzo dobrym rozwiązaniem. Łączą w sobie wysoką jakość wykonania i niezawodność z funkcjonalnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi oraz oryginalne wzornictwo. Jest to wyrób unikatowy, posiadający ponadprzeciętne cechy jakościowe, użytkowe i estetyczne. Nie ma na rynku polskiego producenta takiego rodzaju regałów przesuwnych do mieszkań. Dopracowane są w najmniejszym szczególe. Obecnie przeżywają swój renesans ze względu na wszechstronne zastosowanie, możliwości dodatkowego wyposażenia i coraz bardziej powszechną modę na meble metalowe w mieszkaniach.

Regały są mobilne, przesuwane ręcznie za pomocą mechanicznego napędu korbowego. Istnieje też możliwość zastosowania elektrycznego napędu do przesuwania. Jest to rewolucyjne rozwiązanie pozwalające obsługiwać regał bez użycia siły. Wystarczy dotknąć w odpowiednim miejscu panel sterujący a regał udostępni potrzebne półki. Segmenty regału z łatwością przesuwają się po szynach przymocowanych do podłogi. Szerokie możliwości wyposażenia oraz zestawień poszczególnych elementów zapewniają efektywne wykorzystanie nawet najmniejszej powierzchni. Możliwe wyposażenie: półki na ubrania, na pościel, część garderobiana z drążkami na wieszaki ubraniowe, dodatkowe półki na buty, schowki.

Od kiedy na rynku: Od 2015 roku

Cena produktu: Wycena indywidualna

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Dostępny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Dostępność na rynku: Dostępny na zamówienie

Nagrody,opinie,rekomendacje: Regał Loft prezentowany był na targach MEBLE Polska w Poznaniu, na targach MALOW Open Days'2017, otrzymał Medal Europejski w 2016

MALOW Spółka z o.o.
Ul.Wojska Polskiego 114 A, 16-400 Suwałki
87-5660717
marketing@malow.com.pl
www.malow.com.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny