Głowica natrysku NIKLES Piano Sound Square/Nikles. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Głowica natrysku NIKLES Piano Sound Square/Nikles. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
22 wrz 2017 13:41

Głowice natrysku NIKLES Piano Sound Round i Square/Nikles

Głowice natrysku NIKLES Sound Round i Square powstały z myślą o osobach, które cenią sobie nietuzinkowe rozwiązania w aranżacji wnętrz. Charakteryzują się niebanalnym designem, a ponadto wyposażone są w nowoczesne technologie, dzięki którym codzienna kąpiel nabierze zupełnie innego wymiaru. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Głowice natrysku NIKLES Piano Sound Round i Square

Kategoria: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Łazienka to miejsce, w którym coraz częściej oddajemy się relaksowi. Ulubiona muzyka podczas kąpieli? Głowice natrysku NIKLES Sound wyposażone w moduł Bluetooth, w połączeniu ze zintegrowanymi głośnikami sprawiają, że jest to możliwe i pozwalają cieszyć się czystym dźwiękiem podczas kąpieli. Stojąc pod strumieniem gorącej wody NIKLES Sound Round i Square dają unikalną możliwość słuchania ulubionych playlist zapisanych w telefonie. Dodatkowo zintegrowany mikrofon pozwala na prowadzenie ważnych rozmów telefonicznych – połączenie telefoniczne uruchomi się automatycznie po 5 sygnale. Co więcej, dzięki specjalnie opracowanej technologii turbiny wodnej NIKLES Sound nie potrzebuje zewnętrznego źródła prądu – wystarczy TYLKO energia wodna!

Nowoczesny użytkownik ceni sobie wygodę w każdym aspekcie swojego życia. NIKLES Sound Round oraz Square stanową idealną odpowiedź na jego oczekiwania. Elementy zostały pokryte powłoką Easy-to-Clean, która zapobiega przywieraniu zabrudzeń i kurzu. NIKLES Sound to nie tylko oszczędność czasu, lecz także wody, posiada bowiem ogranicznik przepływu, który zmniejsza jej zużycie. Cechująca się dużą powierzchnią głowica rozbija niewielką ilość wody na gęstą ścianę pionowo opadających kropel, które zapewnią użytkownikowi komfort podczas kąpieli, nie generując jednocześnie wysokich kosztów eksploatacyjnych.

Nowoczesny styl aranżacyjny docenia piękno minimalistycznych rozwiązań przestrzennych. Okrągła głowica natrysku Sound Round o średnicy równej 300 mm oraz kwadratowa Sound Square o wymiarach 300 x 300 mm, idealnie komponuje się z ceramiką i armaturą. Produkty wykonano z nierdzewnej stali, która cechuje się pięknym połyskiem. Powstała w ten sposób spójna i harmonijna kompozycja zachwyca eleganckim charakterem, a przy tym zapewnia komfort każdego dnia.

Od kiedy na rynku: Od sierpnia 2015 r.

Cena produktu: 1190 zł netto

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: Serwis fabryczny na terenie Polski

Dostępność na rynku: Salony Łazienek Elements

Dokumentacja: Krajowa deklaracja właściwości użytkowych 39/2017, Atest higieniczny HK/W/0600/01/2015

HBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dystrybutor Nikles Inter AG na Polskę), reprezentujący sieć Salonów Elements w Polsce.
ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań
tel. 61 849 8100

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • mak.bzdanowicz@o2.pl, 2017-10-23 16:34:55

    super jakość

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny