Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Grzejnik c.o. Manhattan/Instal-Projekt

Grzejnik c.o. Manhattan/Instal-Projekt
  • Autor: Redakcja Łazienka.pl
  • 19 paź 2016 21:43

Grzejnik c.o. Manhattan/Instal-Projekt

Grzejnik centralnego ogrzewania Manhattan marki INSTAL-PROJEKT stanowi dobre rozwiązanie dla klientów poszukujących eleganckich i funkcjonalnych produktów.

Opis produktu: Grzejnik centralnego ogrzewania Manhattan marki INSTAL-PROJEKT stanowi dobre rozwiązanie dla klientów poszukujących eleganckich i funkcjonalnych produktów. Zaprojektowany przez polską projektantkę Panią Karolinę Rybarczyk przełamuje konwencje oraz wnosi do pomieszczenia nowy wymiar. Jego nieoczywista forma zwraca uwagę użytkownika i zaskakuje. Manhattan odpowiada na potrzeby odbiorców, którzy cenią sobie styl i funkcjonalność oraz lubią się wyróżniać.

Grzejnik zbudowany jest z pionowych listew o głębokości 3 cm otoczonych opływowo zakończoną listwą o głębokości 5cm. U góry zwieńczony został uchwytem, przez który można swobodnie przewiesić nawet większe elementy odzieży. Manhattan dostępny jest w wielu wymiarach: szerokość od 40 cm do 60 cm oraz wysokość od 120 cm do 180cm. Podłączenie dolne tzw. D50, tj. o rozstawie 50mm. Występuje w kolorach z palety INSTAL-PROJEKT.

Od kiedy na rynku Nowość 2016
Cena produktu od 1500 zł netto
Gwarancja produktu 8 lat
Pogwarancja Tak
Dostępność na rynku Tak
Dokumentacja Tak, dostępna dokumentacja techniczna

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy SJ
Jana Pawła II 12A, 87-853 Kruszyn, Nowa Wieś k/Włocławka
tel. 54 235 95 05
marketing@instalprojekt.com.pl
www.instalprojekt.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY