Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Grzejnik centralnego ogrzewania Sisi/Instal-Projekt

Grzejnik centralnego ogrzewania Sisi/Instal-Projekt
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 19 paź 2016 21:48 (aktualizacja: 19 paź 2016 21:50)

Grzejnik centralnego ogrzewania Sisi/Instal-Projekt

Sisi - cesarzowa w łazience. Grzejnik centralnego ogrzewania. Często, przy wyborze nowego produktu, zapominamy o poziomie satysfakcji z jego posiadania w zakresie wzornictwa i funkcjonalności.

Opis produktu: Sisi - cesarzowa w łazience. Grzejnik centralnego ogrzewania. Często, przy wyborze nowego produktu, zapominamy o poziomie satysfakcji z jego posiadania w zakresie wzornictwa i funkcjonalności. A przecież produkty i usługi tworzone są po to, aby zaspokajać potrzeby nabywców. Nie zawsze jednak - pomimo wysiłków twórców - potrafią na te potrzeby w odpowiedni sposób odpowiedzieć.

Firma Instal-Projekt przygotowała propozycję produktu o zwiększonej użyteczności i atrakcyjnym designie. Mowa o grzejniku SISI, który łączy szlachetne wzornictwo z dodatkową funkcjonalnością. Podczas projektowania uwzględniono tu potrzeby klientów dotyczące łatwego zawieszania elementów odzieży i ręczników w łazience bez stosowania dodatkowych akcesoriów. Równocześnie zwrócono uwagę na wysoki poziom wzornictwa i estetyki produktu. Grzejnik SISI może współpracować z grzałką elektryczną, pozwalając na pracę grzejnika przez cały rok, niezależnie od pracy instalacji centralnego ogrzewania. SISI to stalowy grzejnik dekoracyjny z ekranem wykończonym białą lub czarną szybą. Dostępny w dwóch szerokościach: 50 cm lub 60 cm oraz dwóch wysokościach: 120cm lub 160cm.

W sprzedaży od 2016 roku.
Cena netto od 2006 zł do 2304 zł - w zależnosci od wymiarów.
Gwarancja: 8 lat gwarancji
Pogwarancja: Tak
Dostępność na rynku: Tak
Dokumentacja: Dostępna tokumentacja techniczna, deklaracja zgodności z Normą Europejską, badania w niezależnym akredytowanym laboratorium HLK w Niemczech, zgłoszenie do ochrony wspólnotowego wzoru przemysowego.
Nagrody, opinie, rekomendacje: Nowość 2016

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy SJ
Jana Pawła II 12A, 87-853 Kruszyn, Nowa Wieś k/Włocławka
tel. 54 235 95 05
marketing@instalprojekt.com.pl
www.instalprojekt.com.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY