Grzejnik Inventio z ekranem malowanym/Instal-Projekt

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2016 14:03

Grzejnik Inventio z ekranem malowanym/Instal-Projekt

Duże przestrzenie - to nie problem dla grzejnika Inventio. Model grzejnika Inventio marki Instal-Projekt stanowi dobre rozwiązanie dla dużych, eleganckich pomieszczeń, które wymagają odpowiedniego wykończenia.

Opis produktu: Duże przestrzenie - to nie problem dla grzejnika Inventio.  Model grzejnika Inventio marki Instal-Projekt stanowi dobre rozwiązanie dla dużych, eleganckich pomieszczeń, które wymagają odpowiedniego wykończenia. Minimalizm i nieoczywista forma sprawiają, że INVENTIO idealnie wpasuje się we wnętrze wymagające niestandardowych rozwiązań. Ten model grzejnika odpowiada na potrzeby odbiorców, którzy cenią sobie styl i lubią nowoczesny design. INVENTIO to grzejnik, który można ukryć we wnętrzu lub przeciwnie – wyeksponować go. Występuje w wersji matowego ekranu malowanego na kolor z palety INSTAL-PROJEKT lub RAL.

Malując ekran grzejnika na kolor zbieżny z kolorem ściany powodujemy jego optyczne ukrycie bez ograniczenia parametrów grzewczych. Nadając grzejnikowi kolor kontrastujący z tłem wprowadzimy do pomieszczenia miły akcenty, który możemy powielić stosując inne dodatki w tym samym kolorze. INVENTIO dostępny jest w wielu wymiarach: szerokość od 40 cm do 70 cm oraz wysokość od 120 cm do 180cm z podłączeniem dolnym tzw. D50, tj. o rozstawie 50mm. Moc grzejnika INVENTIO, w zależności od wymiarów kształtuje się na poziomie od ok. 480W do 1250W.

Od kiedy na rynku: Na rynku od 2012r. z różnymi modyfikacjami.
Cena: Cena netto od 1148 PLN do 1954 PLN, w wersji ekranu malowanego, w zależności od wymiarów.
Gwarancja: 8 lat
Pogwarancja: Tak
Dokumentacja w Polsce: Tak
Dokumentacja: Dostępna dokumentacja techniczna, deklaracja zgodności z Normą Europejską, badania w nizależnym, akredytowanym laboratorium HLK w Niemczech, ochrona wspólnotowego wzoru przemysłowego
Nagrody, opinie, rekomendacje: Dobry Design - dla innych odmian tego produktu, wersja foto.

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy SJ
Jana Pawła II 12A, 87-853 Kruszyn, Nowa Wieś k/Włocławka
tel. 54 235 95 05
marketing@instalprojekt.com.pl
www.instalprojekt.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ