Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Grzejnik Inventio z ekranem malowanym/Instal-Projekt

Grzejnik Inventio z ekranem malowanym/Instal-Projekt
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 18 paź 2016 14:03 (aktualizacja: 18 paź 2016 14:04)

Grzejnik Inventio z ekranem malowanym/Instal-Projekt

Duże przestrzenie - to nie problem dla grzejnika Inventio. Model grzejnika Inventio marki Instal-Projekt stanowi dobre rozwiązanie dla dużych, eleganckich pomieszczeń, które wymagają odpowiedniego wykończenia.

Opis produktu: Duże przestrzenie - to nie problem dla grzejnika Inventio.  Model grzejnika Inventio marki Instal-Projekt stanowi dobre rozwiązanie dla dużych, eleganckich pomieszczeń, które wymagają odpowiedniego wykończenia. Minimalizm i nieoczywista forma sprawiają, że INVENTIO idealnie wpasuje się we wnętrze wymagające niestandardowych rozwiązań. Ten model grzejnika odpowiada na potrzeby odbiorców, którzy cenią sobie styl i lubią nowoczesny design. INVENTIO to grzejnik, który można ukryć we wnętrzu lub przeciwnie – wyeksponować go. Występuje w wersji matowego ekranu malowanego na kolor z palety INSTAL-PROJEKT lub RAL.

Malując ekran grzejnika na kolor zbieżny z kolorem ściany powodujemy jego optyczne ukrycie bez ograniczenia parametrów grzewczych. Nadając grzejnikowi kolor kontrastujący z tłem wprowadzimy do pomieszczenia miły akcenty, który możemy powielić stosując inne dodatki w tym samym kolorze. INVENTIO dostępny jest w wielu wymiarach: szerokość od 40 cm do 70 cm oraz wysokość od 120 cm do 180cm z podłączeniem dolnym tzw. D50, tj. o rozstawie 50mm. Moc grzejnika INVENTIO, w zależności od wymiarów kształtuje się na poziomie od ok. 480W do 1250W.

Od kiedy na rynku: Na rynku od 2012r. z różnymi modyfikacjami.
Cena: Cena netto od 1148 PLN do 1954 PLN, w wersji ekranu malowanego, w zależności od wymiarów.
Gwarancja: 8 lat
Pogwarancja: Tak
Dokumentacja w Polsce: Tak
Dokumentacja: Dostępna dokumentacja techniczna, deklaracja zgodności z Normą Europejską, badania w nizależnym, akredytowanym laboratorium HLK w Niemczech, ochrona wspólnotowego wzoru przemysłowego
Nagrody, opinie, rekomendacje: Dobry Design - dla innych odmian tego produktu, wersja foto.

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy SJ
Jana Pawła II 12A, 87-853 Kruszyn, Nowa Wieś k/Włocławka
tel. 54 235 95 05
marketing@instalprojekt.com.pl
www.instalprojekt.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY