Inteligentny sterownik KLF 200/VELUX. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Inteligentny sterownik KLF 200/VELUX. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 sie 2017 16:23

Inteligentny sterownik KLF 200/VELUX

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu firmy VELUX, można sterować oknami dachowymi VELUX INTEGRA® bez względu na to, w jakim protokole komunikuje się twój system zarządzanie domem inteligentnym. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2018.

Nazwa produktu: Inteligentny sterownik KLF 200/VELUX

Kategoria: Drzwi i okna

Opis produktu: Najnowsze osiągnięcia technologii sprawiają, że inteligentny dom dostosowuje się do stylu życia jego mieszkańców. Pozwala czuć się bardziej bezpiecznie, zdrowo i komfortowo. Jednak, aby stworzyć w pełni inteligentny dom, korzystamy z różnych urządzeń wielu producentów. Wiele z nich komunikuje się jednak innym „językiem” i działa niezależnie od innych. Teraz, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu firmy VELUX, można sterować oknami dachowymi VELUX INTEGRA® bez względu na to, w jakim protokole komunikuje się twój system zarządzanie domem inteligentnym.

Nowy sterownik KLF 200 VELUX „przetłumaczy” język systemu INTEGRA® tak, by był kompatybilny ze stacją pogodową, alarmem czy urządzeniami do regulowania temperatury w Twoim domu. To bardzo wygodne rozwiązanie, które nie tylko podniesie komfort życia, ale zwiększy także pouczcie bezpieczeństwa domowników. Okna reagują na sygnały wysyłane z konkretnych urządzeń np. zamkną się automatycznie, gdy system alarmowy zostaje aktywowany lub zareaguje na sygnały przekazywane z czujnika dymu, termometru czy czujnika wilgotności otwierając lub zamykając okna w odpowiednim momencie. Jeśli sterownik zostanie podłączony także do stacji pogodowej lub czujnika nasłonecznienia, okna i rolety będą reagować na zmieniający się klimat.

Co więcej, dzięki temu rozwiązaniu produktami VELUX INTEGRA® można sterować z dowolnego miejsca w domu przy pomocy laptopa lub aplikacji mobilnej w telefonie lub na tablecie. KLF 200 daje możliwość zarządzania pojedynczymi urządzeniami lub nawet 5 grupami produktów (nawet do 200 produktów), a także umożliwia podłączenie produktów VELUX INTEGRA® pod inne urządzenia, obecne w domu inteligentnym.

Główne korzyści: produkty VELUX INTEGRA® mogą być zarządzane przez zewnętrzne systemy sterowania (komunikujące się w innym protokole niż io-homecontrol®) produkty VELUX INTEGRA® mogą być sterowane przy użyciu przenośnego urządzenia (np. laptop) lub aplikacji mobilnej (na smartphonie lub tablecie) podniesienie komfortu życia na poddaszu dzięki podłączeniu produktów np. do stacji pogodowej, alarmu, czujników: dymu, wiatru, deszczu itd. Kompatybilność: okna dachowe i produkty komplementarne generacji V21 i V22

Od kiedy na rynku: 05.2017 rok

Cena produktu: 634 zł

Gwarancja produktu: 3 lata

Pogwarancja: dostępny

Dostępność na rynku: dostępny

VELUX Polska Sp. z o.o.
Ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa
Telefon/Fax +48 22 33 77 000
kontakt@velux.pl
www.velux.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Partner Instytucjonalny