Kabina narożna seria Melia model ME2 z drzwiami wahadłowymi (U-montaż)/SanSwiss

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 paź 2016 21:59

Kabina narożna seria Melia model ME2 z drzwiami wahadłowymi (U-montaż)/SanSwiss

Wyjątkowy design zachwyca lekkością i przejrzystością konstrukcji Seria MELIA to linia kabin, która zachwyca oryginalnym designem, przejrzystością konstrukcji i niespotykaną funkcjonalnością.

Opis produktu: Wyjątkowy design zachwyca lekkością i przejrzystością konstrukcji Seria MELIA to linia kabin, która zachwyca oryginalnym designem, przejrzystością konstrukcji i niespotykaną funkcjonalnością. To najbardziej ekskluzywna seria kabin SanSwiss wykonanych z najwyższej jakości, bezpiecznego 8mm szkła hartowanego, uszlachetnionego specjalną, polimerową powłoką AQUAPERLE, której właściwości zapobiegają osadzaniu się kamienia i innych osadów powstających w trakcie codziennego użytkowania. Seria MELIA to kabiny, które cechuje minimalizm, surowość formy, ale przede wszystkim elegancja i dbałość o każdy detal. Model kabiny ME2 wyposażony jest w nowoczesny system zawiasów z funkcją unoszenia, dzięki czemu drzwi przy otwieraniu unoszą się lekko do góry. System ten gwarantuje ciche funkcjonowanie produktu, eliminuje również przedwczesne zużycie uszczelek kabiny. Specjalna konstrukcja drzwi kabiny, umożliwia ich otwieranie zarówno na zewnętrz jak i do środka. Nowoczesny wygląd, to także stylowe i ergonomiczne uchwyty o formie idealnie pasującej do pozostałych elementów kabiny. Wewnętrzna część uchwytu występuje w dwóch wariantach do wyboru: z idealnie gładką powierzchnią dla osób cieniących sobie wygodę podczas czyszczenia kabiny oraz w wersji standardowej podkreślającej design całości. Oba rozwiązania dostarczane są w wyposażeniu seryjnym, decyzję który uchwyt zamontować można podjąć w trakcie instalacji kabiny. Prezentowany model kabiny MELIA składa się z trzech elementów tj.: drzwi dwuczęściowych oraz dwóch ścianek bocznych w zabudowie „U”, z których każdy dostępny jest jako produkt do samodzielnego montażu. Rozmiar kabiny można skonfigurować w dowolny sposób w zakresie szerokości od 700 do 1400cm. Model posiada również zakres regulacji umożliwiający bezproblemowe dostosowanie umiejscawiania elementów kabiny, podczas montażu. Kabina dostępna jest z profilem chromowanym i sześcioma rodzajami szkła do wyboru. Wysokość kabiny: 2000cm. Model dostosowany jest do montażu zarówno bezpośrednio na posadzce jak i na brodziku. Dzięki opcji wykonania niestandardowych wycięć i skosów w szkle - możliwe jest dostosowanie kabiny do nietypowych pomieszczeń (np. łazienka na poddaszu). 
Od kiedy na rynku: Produkt w sprzedaży od 2014/2015 roku 
Cena produktu: od 10 700 zł netto 
Gwarancja produktu: Wszystkie produkty firmy SANSWISS posiadają dwuletnią gwarancję producenta z możliwością przedłużenia do pięciu lat. Dodatkowo udzielamy również 10-letniej gwarancji na dostępność części zamiennych. 
Pogwarancja: Seria MELIA objęta jest usługą nieodpłatnego pomiaru oraz montażu wykonaną przez jednego z autoryzowanych, certyfikowanych instalatorów kabin prysznicowych SanSwiss. Aby skorzystać z usługi, wystarczy zarejestrować ją poprzez wypełnienie specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej w zakładce „Pomiar i montaż kabiny gratis”. Usługa jest nieodpłatna i dostępna wyłącznie dla produktów serii MELIA. 
Dostępność na rynku: Kabiny prysznicowe SanSwiss dostępne są w salonach łazienkowych, salonach z wyposażeniem wnętrz oraz punktach z wyposażeniem łazienkowym na terenie całej Polski. Wykaz punktów sprzedaży w poszczególnych województwach dostępny jest za pośrednictwem naszej strony internetowej www.sanswiss.pl. Zamówienia można składać również za pośrednictwem formularza zamówień przesyłając go drogą mailową do najbliższego salonu / punktu sprzedaży. 
Dokumentacja: Produkt zgodny z Europejską Normą jakości EN 14428:2008+A1 dla kabin prysznicowych Dodatkowe normy: EN 12150-1 DIN EN ISO 2409 EN 12020-1 

Adres firmy: Wrocławska 95, 58-306 Wałbrzych
Telefon/Fax: tel: +48 (74) 840 76 81 (82,85,86); faks: +48 (74) 840 76 90
info@sanswiss.pl
www.sanswiss.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ