Kabina narożna ze skosem i wcięciem Pur PU13P+PUDT2P/SanSwiss

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 paź 2016 22:02

Kabina narożna ze skosem i wcięciem Pur PU13P+PUDT2P/SanSwiss

Seria, która spełnia wszystkie życzenia PUR to nowoczesna, bezramowa konstrukcja z krystalicznie czystego szkła. Definicja klasy biznes widoczna przede wszystkim w subtelnie poprowadzonej linii nadającej niespotykanej lekkości.Kabina narożna ze skosem i wcięciem Pur PU13P+PUDT2P/SanSwiss

Opis produktu: Seria, która spełnia wszystkie życzenia PUR to nowoczesna, bezramowa konstrukcja z krystalicznie czystego szkła. Definicja klasy biznes widoczna przede wszystkim w subtelnie poprowadzonej linii nadającej niespotykanej lekkości. Wykonana z 8mm szkła hartowanego, uszlachetnionego specjalną, polimerową powłoką AQUAPERLE, której właściwości zapobiegają osadzaniu się kamienia i innych osadów powstających w trakcie codziennego użytkowania. Model kabiny PU13P+PUDT2P wyposażony jest w nowoczesny system zawiasów z funkcją unoszenia, dzięki czemu drzwi przy otwieraniu unoszą się do góry. System ten gwarantuje ciche funkcjonowanie produktu, bezpieczeństwo ale i wygodę, eliminuje również przedwczesne zużycie uszczelek kabiny. Powłoka AQUAPERLE oraz zawiasy, zlicowane od wewnątrz kabiny z powierzchnią szkła, (tworzące idealnie gładką powierzchnię) ułatwiają utrzymanie kabiny w czystości. Serię kabin PUR cechuje przede wszystkim możliwość wykonania wszelkiego rodzaju skosów i wcięć w tafli szkła, dzięki czemu możliwe jest zagospodarowanie nawet najbardziej niedostępnego i na pozór trudnego miejsca w łazience (zwłaszcza na poddaszu). PUR to również seria z możliwością wykonania kabiny nawet do 2300m wysokości. Tego typu rozwiązania realizowane są wyłącznie na zamówienie, na podstawie przygotowanego przez projektantów SanSwiss, projektu kabiny. Prezentowany model serii PUR posiada dwa wcięcia w ściance bocznej, dostosowane zarówno do ściany ze skosem jak i półki. Model dostępny jest w dwóch wersjach okuć: zaokrąglonych oraz kwadratowych i dostosowany jest do montażu zarówno bezpośrednio na posadzce jak i na brodziku.
Od kiedy na rynku: Produkt w sprzedaży od 2010/2011
Cena produktu: Produkt niestandardowy, dostępny w opcji na zamówienie (kalkulacja indywidulana) 
Gwarancja produktu: Wszystkie produkty firmy SANSWISS posiadają dwuletnią gwarancję producenta z możliwością przedłużenia do pięciu lat. Dodatkowo udzielamy również 10-letniej gwarancji na dostępność części zamiennych. 
Pogwarancja: W celu zapewniania najwyższej jakości naszych produktów rekomendujemy ich montaż za pośrednictwem wybranych instalatorów, posiadających certyfikat autoryzowanego Instalatora kabin prysznicowych SanSwiss. (Kontakt możliwy jest za pośrednictwem naszej strony internetowej jak również przez Dział Serwisu i Obsługi Reklamacji SanSwiss). Seria PUR objęta jest dodatkowo usługą nieodpłatnego pomiaru. Aby skorzystać z usługi, wystarczy zarejestrować ją poprzez wypełnienie specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej www.sanswiss.pl. Usługa jest nieodpłatna i realizowane na terenie całej Polski przez jednego z w/w autoryzowanych instalatorów SanSwiss. 
Dostępność na rynku: Kabiny prysznicowe SanSwiss dostępne są w salonach łazienkowych, salonach z wyposażeniem wnętrz oraz punktach z wyposażeniem łazienkowym na terenie całej Polski. Wykaz punktów sprzedaży w poszczególnych województwach dostępny jest za pośrednictwem naszej strony internetowej www.sanswiss.pl. Zamówienia można składać również za pośrednictwem formularza zamówień przesyłając go drogą mailową do najbliższego salonu / punktu sprzedaży. 
Dokumentacja: Produkt zgodny z Europejską Normą jakości EN 14428:2008+A1 dla kabin prysznicowych Dodatkowe normy: EN 12150-1 DIN EN ISO 2409 EN 12020-1 

Adres firmy: Wrocławska 95, 58-306 Wałbrzych
Telefon/Fax: tel: +48 (74) 840 76 81 (82,85,86); faks: +48 (74) 840 76 90
info@sanswiss.pl
www.sanswiss.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ