Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kabiny prysznicowe Matrix/Ravak Polska

Kabiny prysznicowe Matrix/Ravak Polska
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 19 paź 2016 22:21

Kabiny prysznicowe Matrix/Ravak Polska

Seria kabin i drzwi prysznicowych Matrix jest eleganckim i jednocześnie funkcjonalnym rozwiązaniem przestrzeni prysznicowej z systemem przesuwu. Matrix prezentuje wyważony design oparty na wyselekcjonowanych materiałach i nowoczesnym systemie przesuwu bez zbędnych elementów.

Opis produktu: Seria kabin i drzwi prysznicowych Matrix jest eleganckim i jednocześnie funkcjonalnym rozwiązaniem przestrzeni prysznicowej z systemem przesuwu. Matrix prezentuje wyważony design oparty na wyselekcjonowanych materiałach i nowoczesnym systemie przesuwu bez zbędnych elementów. Serię dopasowana została do potrzeb wymagających klientów posiadających mniejsze łazienki. Kabina zaprojektowana została z drzwiami przesuwnymi i konstrukcją stworzoną z materiałów najwyższej jakości – aluminium, metalowych elementów łączących i elementów nośnych w wykończeniu chrom. Wypełnienie stanowi 8 milimetrowe bezpieczne szkło z hydrofobową powłoką AntiCalc. Proste linie i kształt równoległoboku pozwalają zachować przestrzeń w łazience, a brak dolnego profilu, zastąpionego przez delikatną listę progową z elementem prowadzącym nie tylko nadaje lekkości, ale także pozwala skupić się na wyglądzie płytek ceramicznych. Design kabiny w dyskretny i wysmakowany sposób podkreśla górny i boczny profil. Produkt dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych profilu, w wersji kwadratowej lub prostokątnej ze ścianką stałą lub drzwi do wnęki.
Od kiedy na rynku: maj 2016
Cena produktu: 1950 zł
Gwarancja produktu: 2 lata
Pogwarancja: tak, na terenie całej Polski
Dostępność na rynku: tak
Dokumentacja: Deklaracja właściwości użytkowych

Adres firmy: Radziejowicka 124, Kałęczyn, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon/Fax: 48 22 7554030 ; +48 22 7554390
info@ravak.pl
www.ravak.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY