Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kabiny prysznicowe z grawerem na szkle/Radaway

Kabiny prysznicowe z grawerem na szkle/Radaway
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 19 paź 2016 22:24

Kabiny prysznicowe z grawerem na szkle/Radaway

Technologia grawerowania laserowego jest trwałą metodą nanoszenia motywów na szkło w kabinach prysznicowych, w przeciwieństwie do innych technik, których efekt nie jest tak trwały i wraz z upływem czasu jest mniej widoczny.

Technologia grawerowania laserowego jest trwałą metodą nanoszenia motywów na szkło w kabinach prysznicowych, w przeciwieństwie do innych technik, których efekt nie jest tak trwały i wraz z upływem czasu jest mniej widoczny. Wygrawerowany wzór znajduje się zawsze po zewnętrznej stronie kabiny, dzięki czemu szkło nie traci właściwości bezpiecznego szkła hartowanego ani łatwości utrzymania w czystości – ochrona szkła przed zabrudzeniami znajduje się od wewnątrz kabiny.

W naszej ofercie znajdą Państwo 7 propozycji wzorów graweru. Istnieje możliwość wykonania własnego motywu na szkle. Usługa grawerowania laserowego dostępna jest w kilku wariantach szkła: przejrzystym, Ultra Clear, satynowym, brązowym i grafitowym.

Od kiedy na rynku: 2016 r.
Cena produktu: od 122 zł + cena kabiny prysznicowej
Pogwarancja: tak
Dostępność na rynku: tak
Dokumentacja: tak

Adres firmy: Rabowicka 59
Telefon/Fax: 618 357 510
office@radaway.pl
www.radaway.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY