Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Karnisz elektryczny z szyną Glydea/Somfy

Karnisz elektryczny z szyną Glydea/Somfy
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 26 paź 2016 16:04 (aktualizacja: 28 paź 2016 10:47)

Karnisz elektryczny z szyną Glydea/Somfy

Glydea™ jest to wyjątkowe, zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach, rozwiązanie do zasłon i innych wyrobów karniszowych.

Opis produktu: Glydea™ jest to wyjątkowe, zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach, rozwiązanie do zasłon i innych wyrobów karniszowych. Po określeniu długości karnisza i sposobu otwierania zasłony użytkownik otrzymuje kompletny mechanizm, w skład którego wchodzą między innymi: wyjątkowo estetyczna szyna i uchwyty sufitowe, a także napęd elektroniczny z możliwością regulacji położeń krańcowych, co sprzyja eleganckiej prezentacji zasłon. Na najwyższe uznanie zasługują także cechy eksploatacyjne, w tym obliczona na 20 lat trwałość rozwiązania, przy zupełnym braku konieczności konserwacji systemu. Napęd GlydeaTM w znaczacy sposób przyczynia się do oszczędzania energii, zapewnia komfort i bezpieczeństwo Dzięki funkcji - touch motion, czyli ruch przez dotyk - możliwe jest uruchomienie napędu elektrycznego poprzez delikatne szarpnięcie tkaniny i tym samym automatyczne otwarcie lub zamknięcie zasłony. ESTETYKA Opatentowany estetyczny design obudowy ukrywający kable i chroniący moduły sterujące wewnątrz napędu. EFEKTYWNOŚĆ • Funkcja ruch przez dotyk - zasłona otwiera się i zamyka przez pociągnięcie tkaniny. • Funkcja „my”, aby automatycznie sterować zasłoną i przesuwać ją do pozycji komfortowej. • Regulowana prędkość: 12,5 cm/s do 20 cm/s. ELASTYCZNOŚĆ Współpraca z różnymi systemami sterowań. CISZA Niski poziom hałasu szyny (<44db(A)) dzięki umieszczeniu paska napędowego w szynie. Zmotoryzowane zasłony zajmują czołowe miejsce na liście produktów niezbędnych przy projektowaniu i renowacji ekskluzywnych hoteli, domów i sal konferencyjnych.
Od kiedy na rynku: 2011
Cena produktu: od 1 050,00 zł netto
Gwarancja produktu: 5 lat
Pogwarancja: dostepny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Dostępność na rynku:Dostępny na rynku w autoryzowanych punktach sprzedaży Somfy
Dokumentacja:Certyfikat CCC / CE, RoHS Compliant, Wired Technology
Nagrody,opinie,rekomend.:Nagroda Budma 2016 za wysoką jakość i innowacyjność produktów Somfy

Adres firmy: ul. Marywilska 34J, 03-228 Warszawa
Telefon/Fax: +48 721 520 900
pr@ortusmedia.pl
www.somfy.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY