Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Forte.

Fot. Forte.
  • Autor: Konkurs Dobry Design 2016
  • 21 paź 2015 11:17 (aktualizacja: 26 paź 2015 11:49)

Kolekcja mebli Alexandria

Ponadczasowa klasyka połączona z precyzją wykonania – tak w kilku słowach można opisać kolekcję Alexandria. Meble zostały wykończone folią w nowym dekorze Dąb Śnieżny.

Kolekcja ALEXANDRIA składa się z 14 elementów, w tym: z komody, witryny, szafki RTV, półki, komody z barkiem, szafy dwudrzwiowej, stołu rozkładanego, stolika okolicznościowego oraz oświetlenia. Kolekcja dedykowana jest do pokoju dziennego oraz jadalni. Meble dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: Dąb Śnieżny oraz Dąb Sangallo (do konkursu zgłaszana jest kolekcja w kolorze Dąb Śnieżny).

Biały dekor z wyraźnie widocznym rysunkiem usłojenia efektownie prezentuje się na stylizowanych bryłach. Ramkowe fronty, dekoracyjnie wyfrezowane wieńce oraz ozdobne, metalowe uchwyty - to wyróżniki kolekcji. Ciekawy efekt wizualny można uzyskać dzięki dodatkowemu oświetleniu LED zamontowanemu za pólkami w witrynach.

Data wprowadzenia na rynek polski: sierpień 2015 r.
Dostępność na rynku: sierpień 2015 r.

Fabryki Mebli Forte SA
ul. Biała 1
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel. 29 64 42 505

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu
l

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY