Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja mebli Colors/Forte

Kolekcja mebli Colors/Forte
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 25 paź 2016 15:42 (aktualizacja: 25 paź 2016 15:43)

Kolekcja mebli Colors/Forte

Wedle definicji nowoczesność w aranżacji to gra kolorem, geometryczne kształty i funkcjonalność. Co istotne, tych cech szukamy nie tylko w „dorosłej” przestrzeni, ale i w pokoju nastolatka.

Opis produktu: Wedle definicji nowoczesność w aranżacji to gra kolorem, geometryczne kształty i funkcjonalność. Co istotne, tych cech szukamy nie tylko w „dorosłej” przestrzeni, ale i w pokoju nastolatka. System COLORS jest podręcznikowym przykładem nowoczesnego młodzieżowego wnętrza. Subtelne połączenie przykuwających wzrok kształtów i kolorów. Prostokątne konstrukcje mebli zestawione z krągłymi uchwytami, białe fronty z kolorowymi wnękami otwartych półek. Taki zestaw działa na wyobraźnię, pobudza do nieszablonowego myślenia, motywuje zarówno do nauki, jak i zabawy.

COLORS to zatem kolekcja szyta na miarę dla każdej nieszablonowej, młodej duszy. Kolekcja mebli młodzieżowych COLORS składa się z 15 elementów (w tym stelaż łóżka, szuflada do łóżka, biurko, półka wisząca, komody, regał, szafa ubraniowa, szafka RTV). Dostępna w zestawie szafka RTV pozwoli na umeblowanie oryginalnego pokoju dziennego. Meble dostępne w konfiguracji kolorystycznej: Uni wolfram szary / Pomarańczowy / Niebieski / Biały.

Od kiedy na rynku: wrzesień 2016
Dostępność na rynku: wrzesień 2016
Dokumentacja: Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów FORTE jest certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży mebli.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.
ul. Biała 1, 07-300 Ostrów Mazowiecka
Telefon/Fax tel.: 29 64 42 222, fax: 29 64 42 110
forte@forte.com.pl
www.forte.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY