Kolekcja mebli L-Light/Forte

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2016 09:34

Kolekcja mebli L-Light/Forte

Futurystyczny komplet L-Light przeniesie nas do przyszłości zaspokajając najbardziej wyrafinowane aranżacyjne gusta. Białe fronty wykończone na wysoki połysk ciekawie zgrano z czarnymi wnętrzami witryn.

Opis produktu: Futurystyczny komplet L-Light przeniesie nas do przyszłości zaspokajając najbardziej wyrafinowane aranżacyjne gusta. Białe fronty wykończone na wysoki połysk ciekawie zgrano z czarnymi wnętrzami witryn. Daje to złudzenie większej głębi i intrygującej tajemniczości. Zaokrąglenia krawędzi frontów zostały podkreślone oświetleniem LED, umieszczonym w wieńcach i przy cokole mebli. Szklane półki i srebrzące się uchwyty „łapią” światło, dodając blasku nie tylko meblom, lecz także całemu wnętrzu. Kolekcja mebli L-Light składa się z 11 elementów (w tym szafka RTV, półka wisząca, komody, witryny, stół rozkładany i stolik okolicznościowy, oświetlenie). Meble dostępne w konfiguracji kolorystycznej: Biały/ Biały połysk. 

Od kiedy na rynku: lipiec 2016 
Dostępność na rynku: lipiec 2016
Dokumentacja: Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów FORTE jest certyfikat ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży mebli.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.
ul. Biała 1, 07-300 Ostrów Mazowiecka
Telefon/Fax tel.: 29 64 42 222, fax: 29 64 42 110
forte@forte.com.pl
www.forte.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ