Kolekcja mebli Lyon/Wójcik Fabryka Mebli

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2016 09:44

Kolekcja mebli Lyon/Wójcik Fabryka Mebli

Kolekcja Lyon to ukłon w stronę elegancji. Niebanalne, geometryczne kształty poszczególnych brył mogą stworzyć ciekawą konstrukcję pokojową. Dzięki połączeniu bieli z elementami w dekorze Dąb Riviera Jasny meble sprawiają wrażenie lekkich i delikatnych, a wnętrze nimi urządzone jest przytulne i świeże.

Opis produktu: Kolekcja Lyon to ukłon w stronę elegancji. Niebanalne, geometryczne kształty poszczególnych brył mogą stworzyć ciekawą konstrukcję pokojową. Dzięki połączeniu bieli z elementami w dekorze Dąb Riviera Jasny meble sprawiają wrażenie lekkich i delikatnych, a wnętrze nimi urządzone jest przytulne i świeże. Zachwycają również przeszklenia w witrynach i komodach. Wyjątkową cechą kolekcji Lyon jest pomysłowe podświetlenie wieńców górnych oraz boków poszczególnych brył, które otrzymasz w standardzie. Dodatkowo możliwość  zamontowania oświetlenia ledowego w witrynach z rekomendowanym włącznikiem dotykowym.

Kolekcja Lyon dostępna jest również w ciemnej odsłonie, z błyszczącymi frontami, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom odważnych, awangardowych rozwiązań ( ta wersja również jest dostępna z podświetleniem wieńców górnych i boków w standardzie). 

Informacje techniczne:
Materiał – płyta laminowana ; uchwyty – wybranie na froncie; szuflady i drzwi z cichym domykiem; szkło Antisol – barwione w masie dzięki temu idealny kolor; rekomendowane
Projektant: Andrzej Lęckoś

Data wprowadzenia na rynek polski: wrzesień 2016

Okres gwarancji: Zgodnie z ustawą meble marki Meble Wójcik obejmuje 2-letnia gwarancja Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis gwarancyjny jest zgodny z polskim prawem dotyczącym gwarancji 

Dostępność na rynku: kolekcja dostępna w prawie 300 sklepach na terenie całego kraju

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: kolekcja jest nowością w ofercie marki Meble Wójcik. 

Adres: ul. Mazurska 45, 82-300 Elbląg
NIP: 5782921164
Telefon: 55 235 94 57
biuro@wojcikfm.pl
www.wojcikfm.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ