Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja mebli Possi Light/Black Red White

Kolekcja mebli Possi Light/Black Red White
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 18 paź 2016 09:52

Kolekcja mebli Possi Light/Black Red White

Kolekcja Possi Light to meble, które pozwalają na jeszcze więcej – więcej swobody, możliwości i sposobów na wyrażenie siebie. Ten nowatorski system mebli modułowych łączy w sobie włoską dbałość o detal i skandynawską prostotę.

Opis produktu:  Kolekcja Possi Light to meble, które pozwalają na jeszcze więcej – więcej swobody, możliwości i sposobów na wyrażenie siebie. Ten nowatorski system mebli modułowych łączy w sobie włoską dbałość o detal i skandynawską prostotę. Minimalistyczny styl przyciąga barwą, zaskakuje wielością form, a przy okazji jest praktyczny w codziennym życiu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań, pięknego designu i funkcjonalności na co dzień.

Dzięki Possi Light możemy dowolnie projektować meble oraz zmieniać i personalizować przestrzeń domu lub mieszkania. Umożliwiają to dziesiątki funkcjonalnych modułów, 40 kolorów frontów, 3 kolory korpusów, elementy dodatkowe i nieskończona ilość kombinacji, dzięki którym każde wnętrze będzie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Własny temperament można pokazać, wybierając ulubione kolory frontów o matowym lub lśniącym wykończeniu – od subtelnych pasteli, naturalnych odcieni drewna, przez modne szarości, aż po soczystą czerwień i zieleń. Ostateczny charakter mebli możemy podkreślić stylowymi nóżkami i drewnianymi aplikacjami.

Possi Light to kolekcja, która zmienia się i rośnie razem z całą rodziną. Każdy mebel można wygodnie powiesić na ścianie i tworzyć unikalne układy. Kiedy rodzina się powiększy, wystarczy dodać nowe moduły: szafy, półki, komody czy witryny, by na nowo cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem. To naprawdę proste. Wygodę projektowania mebli zapewnia konfigurator Possi Light on-line. Za pomocą prostej aplikacji możemy stworzyć poszczególne moduły i bawić się możliwościami kolekcji. Szarość łączyć z intensywnym różem, szafki układać w meblościankę, a półki w ciekawe kompozycje ścienne. Ponadczasowość i uniwersalność mebli Possi Light sprawia, że doskonale sprawdzą się one zarówno w małej kawalerce, jak i przestronnym mieszkaniu dla całej rodziny. Konfigurator Possi Light: http://www.brw.com.pl/zaprojektuj-sam/konfigurator/possilight/ Materiał reklamowy: https://www.youtube.com/watch?v=vo8FNjYyU6Q 

Od kiedy na rynku:    CZERWIEC 2016

Cena produktu:    Cena uzależniona od indywidualnego projektu
.
Gwarancja produktu:   2-letnia rękojmia na zasadach ogólnych

Pogwarancja:    Serwis reklamacyjny i poreklamacyjny za pośrednictwem salonów Black Red White na terenie całego kraju.
Dostępność na rynku:    Salony własne oraz wybrane salony partnerskie na terenie całego kraju. 

Producent/dystrybutor: Black Red White
ul. Krzeszowska 63
23-400 Biłgoraj
bok@brwsa.com.pl
www.brw.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY