Kolekcja mebli Possi Light/Black Red White

Zobacz galerię [18 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2016 09:52

Kolekcja mebli Possi Light/Black Red White

Kolekcja Possi Light to meble, które pozwalają na jeszcze więcej – więcej swobody, możliwości i sposobów na wyrażenie siebie. Ten nowatorski system mebli modułowych łączy w sobie włoską dbałość o detal i skandynawską prostotę.

Opis produktu:  Kolekcja Possi Light to meble, które pozwalają na jeszcze więcej – więcej swobody, możliwości i sposobów na wyrażenie siebie. Ten nowatorski system mebli modułowych łączy w sobie włoską dbałość o detal i skandynawską prostotę. Minimalistyczny styl przyciąga barwą, zaskakuje wielością form, a przy okazji jest praktyczny w codziennym życiu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnych rozwiązań, pięknego designu i funkcjonalności na co dzień.

Dzięki Possi Light możemy dowolnie projektować meble oraz zmieniać i personalizować przestrzeń domu lub mieszkania. Umożliwiają to dziesiątki funkcjonalnych modułów, 40 kolorów frontów, 3 kolory korpusów, elementy dodatkowe i nieskończona ilość kombinacji, dzięki którym każde wnętrze będzie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Własny temperament można pokazać, wybierając ulubione kolory frontów o matowym lub lśniącym wykończeniu – od subtelnych pasteli, naturalnych odcieni drewna, przez modne szarości, aż po soczystą czerwień i zieleń. Ostateczny charakter mebli możemy podkreślić stylowymi nóżkami i drewnianymi aplikacjami.

Possi Light to kolekcja, która zmienia się i rośnie razem z całą rodziną. Każdy mebel można wygodnie powiesić na ścianie i tworzyć unikalne układy. Kiedy rodzina się powiększy, wystarczy dodać nowe moduły: szafy, półki, komody czy witryny, by na nowo cieszyć się idealnie zorganizowanym wnętrzem. To naprawdę proste. Wygodę projektowania mebli zapewnia konfigurator Possi Light on-line. Za pomocą prostej aplikacji możemy stworzyć poszczególne moduły i bawić się możliwościami kolekcji. Szarość łączyć z intensywnym różem, szafki układać w meblościankę, a półki w ciekawe kompozycje ścienne. Ponadczasowość i uniwersalność mebli Possi Light sprawia, że doskonale sprawdzą się one zarówno w małej kawalerce, jak i przestronnym mieszkaniu dla całej rodziny. Konfigurator Possi Light: http://www.brw.com.pl/zaprojektuj-sam/konfigurator/possilight/ Materiał reklamowy: https://www.youtube.com/watch?v=vo8FNjYyU6Q 

Od kiedy na rynku:    CZERWIEC 2016

Cena produktu:    Cena uzależniona od indywidualnego projektu
.
Gwarancja produktu:   2-letnia rękojmia na zasadach ogólnych

Pogwarancja:    Serwis reklamacyjny i poreklamacyjny za pośrednictwem salonów Black Red White na terenie całego kraju.
Dostępność na rynku:    Salony własne oraz wybrane salony partnerskie na terenie całego kraju. 

Producent/dystrybutor: Black Red White
ul. Krzeszowska 63
23-400 Biłgoraj
bok@brwsa.com.pl
www.brw.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ