Kolekcja mebli Provence/Wójcik Fabryka Mebli

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 paź 2016 09:57

Kolekcja mebli Provence/Wójcik Fabryka Mebli

Provence to najnowsza kolekcja mebli Meble Wójcik dedykowany dla kochających styl prowansalski, aczkolwiek przełamany nutą nowoczesności. Biały, przecierany dekor frontów i korpusu, połączony z kontrastowym, ciemnym wieńcem górnym to znakomita kompozycja dająca poczucie czystości i elegancji.

Provence to najnowsza kolekcja mebli Meble Wójcik dedykowany dla kochających styl prowansalski, aczkolwiek przełamany nutą nowoczesności. Biały, przecierany dekor frontów i korpusu, połączony z kontrastowym, ciemnym wieńcem górnym to znakomita kompozycja dająca poczucie czystości i elegancji. Cała kolekcja to aż 45 elementów, z których jesteście Państwo w stanie zaaranżować niemal każde pomieszczenie w swoim domu. Zaczynając od przedpokoju, poprzez salon, jadalnię, pokój dziecięcy i młodzieżowy na łazience kończąc, możemy cały dom zaaranżować w stylu prowansalskim. 
Materiał: płyta laminowana , na frontach rama z MDFu; metalowe uchwyty, szuflady i drzwi z cichym domykiem.

Projektant: Andrzej Lęckoś

Data wprowadzenia na rynek polski: październik 2016

Okres gwarancji: okres objęty gwarancją jest zgodny z polskim prawem dotyczącym gwarancji 
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis gwarancyjny jest zgodny z polskim prawem dotyczącym gwarancji 
Dostępność na rynku: kolekcja dostępna w prawie 300 sklepach na terenie całego kraju

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: kolekcja jest nowością w ofercie marki Meble Wójcik, dlatego nie otrzymała jeszcze żadnych wyróżnień, ale liczymy na jak najwięcej pochlebnych słów dotyczących programu.

Adres: ul. Mazurska 45, 82-300 Elbląg
NIP: 5782921164
Telefon: 55 235 94 57
biuro@wojcikfm.pl
www.wojcikfm.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ