Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja mebli System Balance/VOX

Kolekcja mebli System Balance/VOX
  • Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
  • 18 paź 2016 10:20 (aktualizacja: 18 paź 2016 10:21)

Kolekcja mebli System Balance/VOX

System Balance jest modułową kolekcją która można samodzielnie zaplanować, a brak kłopotliwego montażu sprawia, że śmiało możemy mówić o przełomie w dziedzinie składania mebli.

Opis produktu: System Balance jest modułową kolekcją która można samodzielnie zaplanować, a brak kłopotliwego montażu sprawia, że śmiało możemy mówić o przełomie w dziedzinie składania mebli. Jak działa Balance? Poszczególne elementy nakładamy na siebie i łączymy za pomocą specjalnej maty, bez użycia śrub czy wkrętów. Jedyną pracą jaką trzeba wykonać jest sklejenie boków skrzynek i organizerów oraz ustawienie ich w wybranej konfiguracji. W skład systemu wchodzą gotowe elementy do indywidualnego konstruowania regałów, komód, szafek i biurek. Do wyboru mamy dwie długości półek, blat biurka, trzy rodzaje organizerów oraz 20 skrzynek - większych, mniejszych, otwartych lub zamkniętych. Kolekcja Balance uwalnia też od nieodwracalności decyzji. Kiedy stwierdzisz, że czas na zmianę mebli i potrzeba Ci innej aranżacji przestrzeni, po prostu budujesz ze swoich komponentów to, na co masz ochotę i od razu zmieniasz swoje wnętrze na takie, jakiego akurat potrzebujesz. W każdej chwili możesz dołożyć kolejne elementy, zmienić kształt mebla lub zbudować z niego dwie inne bryły. A kiedy zapragniesz dodatkowych elementów w innych kolorach, fakturach okaże się, że kolekcja doskonale współgra z elementami innych kolekcji VOX (Custom, 4 You, Muto), co otworzy przed Tobą nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza. System Balance zaprojektowany został przez Joannę Leciejewską i Wiktorię Lenart dla VOX.
Od kiedy na rynku: 2016
Cena produktu: system modułowy -
Dostępność na rynku salony VOX, www.vox.pl
Nagrody,opinie,rekomend.: TOP DESIGN 2016

Adres firmy:
ul. Gnieźnieńska 26/28
Janikowo k. Poznania
62-006 Kobylnica
Telefon/Fax: 605034347
informacja@vox.pl
www.vox.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Forum Dobrego Designu

ORGANIZATOR

Organizatorzy

PARTNER GŁÓWNY

Partner Glówny Forum Dobry Design Anwis Partner Glówny Forum Dobry Design BoConcept Partner Glówny Forum Dobry Design Paradyż

PARTNERZY


PARTNERZY WSPIERAJĄCY


PATRONAT MEDIALNY